„Elif”. Çağla Şimşek wcieliła się w Reyhan i tą rolą otworzyła sobie drzwi do kariery! Co robi dziś turecka piękność? Publikujemy zdjęcia

Turecka telenowela „Elif” była przepustką do sławy dla wielu aktorów - fabuła opiewała liczne wątki i postacie, których sporo się przewinęło przez ekran! Jedną z aktorek, które wystąpiły w produkcji, była Çağla Şimşek, wcielająca się w postać Reyhan. Czym dziś zajmuje się turecka piękność? Publikujemy nowe zdjęcia!

Multimedia

Çağla Şimşek, czyli Reyhan z „Elif

Çağla Şimşek w serialu „Elif” wcielała się w Reyhan - uroczą dziewczynę, która przypadkiem znalazła się w domu rodziny Haktanirów. Dziewczyna po przybycie do rezydencji wyznała, że z pomocą matki uciekła z domu, bo ojciec chciał ją wydać za mąż, a ona chciała pójść na studia. Niedługo później Yildiz (Mediha Aydın) namówiła Reyhan, aby została w rezydencji i podjęła pracę służącej.

Wątek sympatycznej Reyhan zakończył się w 754. odcinku „Elif”. Upokorzona przez Hümeyrę i Parlę dziewczyna, zdecydowała się opuścić rezydencję.

12 rzeczy, których nie wiesz o tureckim gwiazdorze. Tragiczne wydarzenie na zawsze zmieniło jego życieZobacz więcej

Çağla Şimşek seriale. Gdzie jeszcze zagrała Reyhan z „Elif”?

Po odejściu z „Elif” Çağla Şimşek wystąpiła w serialu „Ferhat i Sirin”. W 2021 roku w tureckiej telewizji rozpoczęła się emisja kolejnej produkcji z jej udziałem. Chodzi o serialowy dramat „Kardeslerim”. Z kolei na FOX zadebiutował serial „Elkizi”, w którym aktorka wciela się w postać zazdrosnej Seher. W przygotowaniu jest także serial „Tozlu Yaka”, który ma zadebiutować w Turcji w 2022 roku.

Najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu. Córka Edy i Serkana jest prześliczna!Zobacz więcej

Çağla Şimşek obecnie. Jak dziś wygląda?

Çağla Şimşek ma dopiero 20 lat, ale niektórzy już wróżą jej karierę na miarę Hande Erçel. Utalentowana aktorka cieszy się sporą popularnością. Jej konto w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 2 miliony osób! Zobaczcie w galerii, jak na co dzień wygląda Çağla Şimşek, która wcielała się w Reyhan z „Elif” . Trudno oderwać od niej wzrok!

Zobacz galerię

„ELIF” - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×