"Elif". Cemre Melis Cinar, czyli piękna i piekielnie groźna Arzu Emiroglu. Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]

Cemre Melis Cinar w serialu "Elif" wciela się w jeden z największych czarnych charakterów. I chociaż zapewne nie przynosi jej to popularności wśród widzów, to jednak nie można odmówić aktorce doskonałej urody! Sprawdźcie, jak zmieniała się Cemre Melis Cinar!

Multimedia

KIM JEST CEMRE MELIS CINAR?

Cemre Melis Cinar w serialu "Elif" gra Arzu Emiroglu. Jej bohaterka za wszelką cenę chce pozbyć się Elif i sprawić, aby Kenan nigdy nie zszedł się z Melek, czyli matką Elif. Jej intrygi już wiele razy sprowadziły na dziewczynkę niebezpieczeństwo, ale mimo wszystko Arzu wciąż nie triumfowała. Ale jeszcze zapewne nie raz napsuje Melek krwi...

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

CEMRE MELIS CINAR - KARIERA

Rola Arzu Emiroglu to do tej pory największa rola Cemre Melis Cinar. Aktorka urodziła się 13 maja 1991 roku w Stambule. Od dawna pasjonuje się tańcem, a jej nową pasją są także sztuki walki. Chociaż fanom serialu "Elif" może wydawać się to niemożliwe, to odtwórczyni roli Melek, czyli Selin Sezgin, jest jej przyjaciółką.

Melek traci zmysły! Policja nie odnajdzie Elif? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Cemre Melis Cinar w 2013 roku pojawiła się w serialu "Wspaniałe stulecie", a następne mogliśmy podziwiać ją w serialu "Arka Sokaklar" (2014), aby niedługo później dostała rolę w "Elif". Ponadto aktorka zagrała w 2017 roku w filmie "Cenaze İşleri".

ELIF - O CZYM OPOWIADA SERIAL

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (w roli tytułowej dziecięca gwiazda Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×