"Elif". Co się wydarzy w finałowych odcinkach serialu? Ciąża, strzelanina i bankructwo

Finał uwielbianego w Polsce serialu "Elif" to ogromne emocje - będzie się działo! Od dawna skrywane sekrety wreszcie ujrzą światło dzienne. Radość domowników nie będzie trwała wiecznie - zakłóci ją wielka awantura, tragiczna w skutkach strzelanina i bankructwo. Oto, co się wydarzy w marcu w serialu "Elif"!

Multimedia

"ELIF" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 14:00 W TVP1

Marzec w serialu "Elif" to ogromne emocje. Zbliżamy się do finałowych odcinków uwielbianej w Polsce produkcji znad Bosforu. Co widzowie zobaczą w finałowych odcinkach?

Melek przyciąga kłopoty jak magnes! Przypominamy kryminalną przeszłość matki ElifZobacz więcej

Hümeyra ma wątpliwości, czy powinna powiedzieć Keremowi o ich bracie. Melek ją jednak do tego namawia, twierdząc, że Kerem ma prawo poznać prawdę. Tymczasem bogatszy o wiedzę Kerem nie chce pozwolić, by nowe fakty zburzyły pielęgnowany przez niego wizerunek idealnego ojca i wspomnienia z dzieciństwa. Z kolei Mahir ma wyrzuty sumienia i nęka go lęk, że Melek pozna jego prawdziwą tożsamość. Decyduje się więc wyznać jej, co czuje...

To nie wszystko!

Melek odnajduje w pokoju Kiymet kartkę, z której dowiaduje się, że to właśnie jej i Elif od tak dawna poszukuje Macide. Kobiety są wzruszone i padają sobie w ramiona. Macide dzieli się radosną nowiną z pozostałymi domownikami. Nie wszyscy są szczęśliwi - Kiymet nie może się pogodzić z tym, że Haktanirowie zamierzają przekazać Melek i Elif jedną czwartą rodzinnej fortuny. Doprowadzona do ostateczności kobieta sięga po broń. W czyją stronę ją wyceluje i odda zabójczy strzał?

Streszczenia pierwszych odcinków "Elif" w marcu publikujemy w galerii. Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×