"Elif". Fanów serialu czekają niesamowite emocje! Wielka miłość przyjdzie niespodziewanie

W serialu "Elif" tragedia goni tragedię. Główna bohaterka wiele już wycierpiała. Nic dziwnego, że wielu widzów tureckiego serialu zastanawiają się, czy matka Elif znajdzie w końcu szczęście i miłość. Oto, co udało nam się ustalić. Fanów serialu "Elif" czekają niesamowite emocje! Zdradzamy, co się wydarzy!

Multimedia

Historia Melek z serialu "Elif" emocjonuje widzów już od pięciu sezonów. Matka tytułowej Elif sporo przez ten czas wycierpiała: ucieczka przed brutalnym mężem, problemy ze zdrowiem, śmierć kolejnego męża, rozdzielenie z ukochaną córką, liczne porwania i próby jej zamordowania - scenarzyści serialu się nie patyczkują i w każdej odsłonie tureckiego hitu dorzucają Melek kolejnych upokorzeń i dramatów.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Wierni fani tureckiej telenoweli od lat kibicują jednak Melek i zastanawiają się, czy postać, w którą wciela się Selin Sezgin odnajdzie w końcu spokój i szczęście. Jaki będzie finał losów udręczonej Melek z serialu "Elif"? Zdradzamy w dalszej części tekstu!

To ona będzie winna tragedii u Haktanirów! Tajemnica z przeszłości i mnóstwo cierpieniaZobacz więcej

Melek z "Elif" zakocha się!

Wypadek, któremu już niebawem ulegnie Elif sprawi, że jej matka pozna... Mahira, syna Kiymet, która chce zniszczyć Macide! Tych dwoje z czasem zbliży się do siebie. Kiedy Mahir odkryje, że Melek była żoną Yusufa i spadkobierczynią Macide, sprzeciwi się planom swojej matki. Po tragicznym finale serialu, Elif, Melek i Mahir rozpoczną w końcu szczęśliwe życie, udowadniając, że prawdziwa miłość może pokonać wszelkie przeciwności losu.

Mahir nieźle namiesza w serialu! Widzowie będą zbierać szczęki z podłogi!Zobacz więcej

Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Lebunda1 (gość)

    Może się okazać że wszystko wyjdzie na wiesz kto to wszystko ukartował .i dlatego ten serial oglądam

    25.07.2021 19:33
  • Elif (gość)

    Tak bardzo niespodziewany, że aż niemożliwy. Trudno jest uwierzyć w tę relację i te zbiegi okoliczności. Szkoda, że razem ze swoją matką nie trafia do więzienia na końcu za współudział, bo tam jest jego miejsce, ale reżyserzy chyba nie wiedzą co piszą i sobie o tym zapomnieli.

    29.05.2021 16:58
  • inka (gość)

    jestem zniesmaczona...wszystko jest naciągane i przewidywalne zero już nie będę ogladac😈

    28.05.2021 14:51
  • Gosia K (gość)

    Bardzo lubię oglądać Elif jak nie o 14to o6 rano jestem ciekawa jak się potoczy życie Melek i Elif.

    24.05.2021 23:39
  • Kasia (gość)

    Dlaczego wszyscy w tym serialu są tacy naiwni ? To denerwujące.

    24.05.2021 22:22
  • Ewa (gość)

    Mnie sie serial podoba ogladam od pierwszego odcinka Elif

    24.05.2021 15:25
  • Mnie sie Elif podoba ogladam od pierwszego odcinka jak kogos nie interesuje to niech nie oglada (gość)

    Mnie sie serial podoba ogladam od pierwszego odcinka Elif

    24.05.2021 15:22
  • Kazik (gość)

    Ten film ciągnie się jak flaki z olejem...

    24.05.2021 06:11
  • Elif (gość)

    Ten film to bezsens

    13.05.2021 19:35
  • Buba (gość)

    Dla mnie serial jest naiwny i z góry wiem o czym będzie. Nic nie mówią o poprzedniej rodzinie, którzy wyjechali do Stanów, został dom po Jusufie. Mleka mogła zamieszkać. Oni wszyscy są skazani na niepowodzenie. Jak dzwonią do siebie to nie odbierają telefonu. Ta nic nie mówi że się rozwiodła. Cały serial jest nie naturalny.

    12.05.2021 23:13
  • Wersa (gość)

    Na pewno nie jest szczęśliwe zakończenie

    12.05.2021 19:43
  • Mahir to oszust (gość)

    Dodatkowo, jak Mahir dowie się, gdy Melek będzie w więzieniu, że jest żoną Yusufa i jej wlasnie szuka Macie, to on jej tego oczywiście nie powie. Przez co Kiymet cały czas będzie się na niej mściła. Ponadto Mahir i Kiymet wynajmą aktora, który bedzie udawał, że jest Mahirem i to wydarzenie bedzie pod koniec filmu. On nigdy nie poniesie kary i będzie perfidnie okłamywał Melek co do swojej tożsamości. On będzie tylko robił maślane oczka do Melek i uratuje ją z porwań i opresji, do których nigdy by nie doszło, gdyby tylko mówił prawdę i zabrał swoją matkę z rezydencji. Przy okazji podrzuci Keremowi narkotyki, przez co zostanie on niesłusznie aresztowany. Z tego co czytałam, serial miał być kontynuowany, więc na pewno Melek i Mahir nie zostaliby razem, bo na Melek i Elif ktoś sie czaił w ostatnich odcinkach. Jednak nie wiadomo kto to był, bo film zbankrutował i starają się ludziom wmówić, ze zakończenie filmu jest szczęśliwe.

    12.05.2021 13:40
  • Mahir to oszust (gość)

    Skąd wiadomo, że Mahir i Melek rozpoczynają szczęśliwe życie? Przecież Mahir powinien pójść do więzienia. Cały czas pomagał matce, kradł kasę z konta firmy. Tuszował jej morderstwo. Gdy Melek trafi do więzienia, ten znając prawdę, kto jest winien podmiany leków nie wskaże winnego. Pod koniec filmu Melek szuka syna Kiymet, bo wie, ze jest jej wspólnikiem i tak naprawdę do końca serialu ona nie wie, że szuka Mahira, bo to on jest wszystkiemu winien. W finale sezonu Mahir mówi Keremowi, że to on jest synem Kiymet. Kerem się wkurza i bije Mahira po czym oboje jadą do rezydencji. W drodze Mahir informuje matkę, że Kerem wszystko już wie. Kiymet bierze broń i chce zabić Macide. Wywleka ją do garażu i do niej celuje. Wtedy wpada Mahir i Kerem i babcia strzela do całej trójki. Macide umiera, a Kerem jest zabieramy przez pogotowie. Na tle trupa i karetki Lekko rany Mahir przytula Melek i Elif, stad niby ta luźna interpretacja o szczęśliwym życiu. Tylko na logikę, jak Kerem wróci do zdrowia to wsypie Mahira.

    12.05.2021 13:15
  • Gość b (gość)

    Dziękuję za to streszczenie któregoś kolejnego odcinka. Wreszcie będę mogła spokojnie oglądać wiedząc że coś dobrego wreszcie też się wydarzy.

    11.05.2021 22:47