"Elif" i "Przysięga" znowu wstrzymane. Dlaczego nie ma nowych odcinków w piątek, 19.02.2021? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Widzów seriali "Elif" i "Przysięga" czeka kolejna zmiana! TVP nie pokaże w piątek, 19.02.2021 roku premierowych odcinków tureckich hitów. Skąd ta zmiana? Kiedy oglądać 355. odcinek serialu "Przysięga" i 921. odcinek serialu "Elif"?

Multimedia

Ta wiadomość nie spodoba się fanom tureckich seriali. Telewizja Polska zdecydowała się przerwać emisję popularnych telenowel. Nie będzie serialu "Elif" oraz serialu "Przysięga" w piątek, 19.02.2021. Skąd ta zmiana?

Tak będzie wyglądać suknia ślubna Parli! Kerem oniemieje z wrażenia?Zobacz więcej

Przerwa w emisji ma związek z transmisją skoków narciarskich. Telewizyjna Jedynka pokaże w piątek, 19.02.2021 zmagania Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i pozostałych Polaków w Pucharze Świata w rumuńskim Rasnovie. Na nowy odcinek "Elif" i "Przysięgi" widzowie będą musieli więc poczekać do przyszłego tygodnia. Emisja 355. odcinka serialu "Przysięga" i 921. odcinka serialu "Elif" już w poniedziałek, 22 lutego 2021 roku.

"Elif" odcinek 921. - przerwa w emisji! Co się wydarzy?

Alev nasyła Leman na Jülide. Kiedy Leman dowiaduje się, że Tülay przekazała Jülide lokal, każe jej się wynosić. Şafak zdecydowanie sprzeciwia się matce i prosi Jülide, aby została. Po całej sytuacji mężczyzna postanawia, że już czas wyznać Jülide swoje uczucia. Policja odnajduje ciało Mustafy zakopane w lesie. Macide jest zrozpaczona. Tymczasem Parla nie może się doczekać ślubu, który ma odbyć się następnego dnia.

Tragedia na ślubie Parli i Kerema! Melek i Elif staną oko w oko ze śmiercią! Co z nimi będzie?Zobacz więcej

"Przysięga" odcinek 355. - przerwa w emisji! Co się wydarzy?

Reyhan wyznaje mężowi, dlaczego tak źle znosi ciążę. Kemal wspomina chwile bliskości z Narin. Dla Emira najważniejsze jest życie ukochanej, dlatego nie może zrozumieć jej decyzji. Oya prosi Narin o pomoc. Argumenty Reyhan nie przekonują Emira, który postanawia skontaktować się z lekarką żony.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • LaBamba (gość)

    Ciekawe kto odpoczywa oglądając Przysięgę albo Więźnia miłości? To szarpanina nerwów a nie żaden relaks.

    24.02.2021 18:44
  • Ewa (gość)

    Seriale tureckie czy jakiejkolwiek inne w tym nasze nie mają zadania uczyć czegoś czy przekazywać ważnych i trudnych tematów, od tego są inne produkcje. Takie filmiki pozwalają odpocząć czasem się pośmiać, a czasem popłakać. Jeśli ktoś uważa że taka forma relaksu mu nie pasuje nie ogląda .Jest wybór. Ja je lubię ,lubię też skoki i dobry mecz.

    21.02.2021 20:52
  • M. (gość)

    Do jakiegoś wąskiego grona ludzi te seriale trafiają, no niech będzie, chociaż trudno pojąć jak i co one przekazują. Ale jaki jest sens nadawać jednocześnie dwa niemal identyczne tasiemce kręcone w tych samych wnętrzach o podobnej tematyce i praktycznie z tymi samymi aktorami? Logiczne by było np. na TVP 1 nadawać obyczajowy a parę minut później na TVP 2 komedie. Ale tu nie o logikę chodzi ...

    21.02.2021 17:35
  • Ja (gość)

    Płacę abonament i dlatego mam prawo oglądać co lubię czyli seriale.

    20.02.2021 23:40
  • Tobik (gość)

    gnioty i gniot nie idzie oglądać TVP żenadaaa

    20.02.2021 21:55
  • Bardzo fajne seriale na czas pandemi (gość)

    Czekam na dalszy ciąg

    20.02.2021 21:33
  • widz (gość)

    nie jestem zwolennikiem dlogich seriali ale przysiega mi sie bardzo podoba

    20.02.2021 11:09
  • Fanka tureckich seriali. (gość)

    Polskie seriale to dopiero tasiemce ciągną się po 20 lat. Tureckie mają koniec.

    20.02.2021 08:23
  • Fanka tureckich seriali. (gość)

    Elif i Przysięga dla mnie to fajne seriale a niektóre polskie to dopiero szmira.

    20.02.2021 08:20
  • Gość (gość)

    Tureckie są super dobre.Nie ma lepszych

    19.02.2021 22:27
  • T (gość)

    Ja też nie rozumiem tego jak można być przywiązanym do tureckich tasiemców. Elif to już w ogóle żenada, przez setki odcinków wszyscy pieszczą i cycają jakąś jedną jebaną córeczkę.

    19.02.2021 21:54
  • "Elif" i "Przysięga" to SZMIRY !!! (gość)

    SUPER !!! i bardzo dobrze, że te słabiutkie produkcje filmowe zostały wstrzymane i TVP pozwoliła obejrzeć zmagania Naszych skoczków...wolę skoki niż te prymitywne seriale, które są największym badziewiem publicznej telewizji pod każdym względem, które przedstawiają mizerny poziom i najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć czemu ujrzały światło dzienne. To przecież zbiory bardzo słabych scenek zlepionych ze sobą starymi gumami do żucia odklejonymi spod ławeczek przeciętniaków, którzy pisali scenariusze do tych GNIOTÓW !!! Seriale, które nie angażują widza, a wręcz go męczą i śmiertelnie nudzą powtarzanymi i do granic możliwości naciąganymi na siłę scenami. Brakuje im jakości i różnorodności oraz nie ma w nich emocji i akcji. Fabuła obu seriali jest płaska i prosta bez polotu jak również w obu przypadkach nieciekawa i mało odkrywcza i brak jej oryginalności. Serialiki o słabej realizacji, o słabych kadrach, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabej muzyce, a właściwie jej w nich brak, a jak się już w nich pojawi to jest wręcz niemiłym dysonansem dla ucha. Muzyka, która nie inspiruje, nie nadaje scenom większej interpretacji i znaczenia oraz nie podkreśla ich głębi w przekazie by bardziej zaciekawić widza. Największym mankamentem tych BUBLI jest też bardzo słaba obsada aktorska - to iście marność nad marnościami w dosłownym znaczeniu tego słowa. Aktorzy- amatorzy udający, że w nich grają są: niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym spojrzeniem, o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dykcji. W obu serialach aktorzy/amatorzy i ich bohaterowie nie doprowadzają widza do zawrotu głowy bo są po prostu nie wiarygodni i nie przekonywujący w swoich rolach. To wszystko powoduje, że seriale nie robią żadnego wrażenia ani nie wywołują żadnych emocji, krótko mówiąc serialiki bez przekazu, maksymalnie wtórne, o których się nie pamięta i szybko się zapomina. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowych serialików. Te serialiki to tandeta TVP i byle co, którym mówię stanowcze NIE !!! i NIE OGLĄDAM !!!

    19.02.2021 21:07
  • Gosc (gość)

    Kto nie lubi niech nie ogląda i bez głupich komentarzy

    19.02.2021 21:06
  • "Elif" i "Przysięga" to SZMIRY !!! (gość)

    SUPER !!! i bardzo dobrze, że te słabiutkie produkcje filmowe zostały wstrzymane i TVP pozwoliła obejrzeć zmagania Naszych skoczków...wolę skoki niż te prymitywne seriale, które są największym badziewiem publicznej telewizji pod każdym względem, które przedstawiają mizerny poziom i najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć czemu ujrzały światło dzienne. To przecież zbiory bardzo słabych scenek zlepionych ze sobą starymi gumami do żucia odklejonymi spod ławeczek przeciętniaków, którzy pisali scenariusze do tych GNIOTÓW !!! Seriale, które nie angażują widza, a wręcz go męczą i śmiertelnie nudzą powtarzanymi i do granic możliwości naciąganymi na siłę scenami. Brakuje im jakości i różnorodności oraz nie ma w nich emocji i akcji. Fabuła obu seriali jest płaska i prosta bez polotu jak również w obu przypadkach nieciekawa i mało odkrywcza i brak jej oryginalności. Serialiki o słabej realizacji, o słabych kadrach, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabej muzyce, a właściwie jej w nich brak, a jak się już w nich pojawi to jest wręcz niemiłym dysonansem dla ucha. Muzyka, która nie inspiruje, nie nadaje scenom większej interpretacji i znaczenia oraz nie podkreśla ich głębi w przekazie by bardziej zaciekawić widza. Największym mankamentem tych BUBLI jest też bardzo słaba obsada aktorska - to iście marność nad marnościami w dosłownym znaczeniu tego słowa. Aktorzy- amatorzy udający, że w nich grają są: niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym spojrzeniem, o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dykcji. W obu serialach aktorzy/amatorzy i ich bohaterowie nie doprowadzają widza do zawrotu głowy bo są po prostu nie wiarygodni i nie przekonywujący w swoich rolach. To wszystko powoduje, że seriale nie robią żadnego wrażenia ani nie wywołują żadnych emocji, krótko mówiąc serialiki bez przekazu, maksymalnie wtórne, o których się nie pamięta i szybko się zapomina. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowych serialików. Te serialiki to tandeta TVP i byle co, którym mówię stanowcze NIE !!! i NIE OGLĄDAM !!!

    19.02.2021 21:01
  • Belfer (gość)

    Ludzie, ta wasza ortografia, jakie szkoły konczyliscie?😫😡😤

    19.02.2021 20:38
  • Had. (gość)

    SerialElif jest super ale wieczorami nie MA nic w telewizji. Kurski powinien to zmienic. Same kanaly sportowe birch pokazuja skoki

    19.02.2021 20:02
  • Wandka (gość)

    Tak beznadziejnych seriali jeszcze w życiu nie oglądałam, choć już długo żyję. Ale to jest czysta Kurska paranoja, aby w dobrym czasie oglądalności takie barachło nadawać

    19.02.2021 18:21
  • jurz (gość)

    jurz ile masz lat

    19.02.2021 13:26
  • Damian (gość)

    Koniec jurz blisko wkoncu

    19.02.2021 07:38
  • Gość (gość)

    Bardzo dobry film sama ogladam