"Elif". Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła od początku serialu? [DUŻO ZDJĘĆ]

Jak obecnie wygląda Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif z tureckiej telenoweli? Dziewczynka podbiła serca widzów nie tylko w Turcji, a od czasu rozpoczęcia pracy na planie serialu minęły już 4 lata. Jak zmieniła się Isabella Damla Güvenilir?

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Isabella Damla Güvenilir gra tytułową rolę w serialu "Elif". Kiedy zaczynała pracę na planie miała 5 lat. Zagrała w sumie w 755 odcinkach tureckiej produkcji.

Serialowa Zeynep prywatnie. Jak wygląda Gülçin Tunçok poza planem? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Elif jest córką Melek Şimşek (Selin Sezgin) i Kenana Emiroğlu (Volkan Çolpan). Wychowywana była jednak tylko przez matkę, która odeszła od Kenana i związała się z brutalnym Veyselem (Hasan Balliktaş). Ciężko chora Melek oddała Elif pod opiekę Ayse (Ozanay Alpkan), która zabrała dziewczynkę do rezydencji rodziny Emiroğlu. Od tej pory dziewczynka narażona jest nie tylko na rozłąkę z ukochaną mamą, ale też na smutek, ból, cierpienie i niejednokrotnie walkę o przetrwanie.

Isabella Damla Güvenilir - ile ma lat?

Isabella Damla Güvenilir urodziła się 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. Jako 5-latka odwiedzała rodzinę w Turcji i to właśnie wtedy została zauważona przez twórców serialu "Elif". Mała Isabella dostała tytułową rolę 6-latki, która przeżywa różne trudne chwile.

Na planie "Elif" Isabella bardzo zaprzyjaźniła się z pozostałymi aktorami. Ma świetny kontakt ze swoją serialową mamą, a także z Gülçin Tunçok, czyli Zeynep w "Elif". - Wszyscy tutaj kochają Isabellę. W serialu jesteśmy mamą i córką, a w rzeczywistości traktujemy się jak siostry. Kiedy rozpoczynaliśmy nagrania serialu Isabella miała pięć i pół roku. Siedziała na moich kolanach. Nie potrafiła czytać ani pisać. Wszystkiego nauczyłyśmy się razem. Dorastała na naszych oczach. Wiem o niej wszystko. Ma alergię na jabłka, nie je jaj, wiem co ją martwi i co trzeba zrobić żeby przestała się martwić… Cała ekipa to wie! Świetnie się razem bawimy – powiedziała Selin Sezgin w wywiadzie dla Happy Channel.

Oprócz gry w serialu, mała aktorka ma też swój kanał na YouTube "Pokito TV". Jak wygląda serialowa Elif po 4 latach gry w tureckim hicie? Zobaczcie, jak zmieniła się Isabella Damla Güvenilir!

Zobacz galerię

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Danka (gość)

    Ogladam ten film od poczadku bardzo mni sie podoba

    26.12.2018 07:03
  • Aga (gość)

    Super film oglondam go od początku

    20.12.2018 20:56
  • Aga (gość)

    Super film oglondam go od początku

    20.12.2018 20:56
  • Jaro (gość)

    Bardzo fajny film oglądam gdzieś od ok 200-nego odcinka.

    20.12.2018 15:55
  • Gość (gość)

    Super film oglądam od początku i sliczna dziewczynka z tej Elit😘

    19.12.2018 20:01
  • Mika l (gość)

    Ładny film oglądam od 1 odcinka

    19.12.2018 18:08
  • marian (gość)

    kto wydał nasze pieniądze na takie delikatnie mówiąc badziewie? rządzący w TVPwłaśnie tak marnują nasze pieniądze! to jest kolejna afera i skandal !!!!!!!

    19.12.2018 05:59
  • Kicz (gość)

    KiczL

    18.12.2018 18:35
  • Halina co dupę wypina (gość)

    Yyy

    14.12.2018 21:03
  • Hania (gość)

    Kto z polski

    14.12.2018 21:00
  • xxxx ......................... (gość)

    Gra beznadzieje, tego nie da sie ogladac !!!!

    28.09.2018 19:00
  • Beznadzieja (gość)

    Beznadzieja

    19.09.2018 15:04
  • Ela (gość)

    To jakis ciemnogrod. Normalnie jacys ludzie nie kumaci. Placzliwi i bojazliwi . Klamstwa i tajemnice wieczne. To nie teczasy zeby Arzu rzadzila i terroryzowala wszystkich. To jakis nieudaczny film bez akcji..

    19.09.2018 04:45
  • Ela (gość)

    To jakis ciemnogrod. Normalnie jacys ludzie nie kumaci. Placzliwi i bojazliwi . Klamstwa i tajemnice wieczne. To nie teczasy zeby Arzu rzadzila i terroryzowala wszystkich. To jakis nieudaczny film bez akcji..

    19.09.2018 04:45
  • Lidia (gość)

    Tak naiwnej produkcji o tak lzawej opowiesci i o tak malo bystrych ludziach o niskiej inteligencji to ja w swoim zyciu nie widzialam.te ich malo inteligentne twarze,ktore nie odzwierciedlaja nic zadnych emocji mnie przerazaja manekiny,a grajaca Elif strasznie nierozgarniety dzieciak okopnosc .

    31.08.2018 11:29
  • Obserwator (gość)

    Najbardziej rozbeczany serial jaki znam

    29.08.2018 18:31
  • Fanka (gość)

    Sama Elif to ładna dziewczynka ,gra tak sobie i zakończmy już te jej cierpienia.Pokażcie nam jak grają inne dzieci np.serial Asi,w którym to mała Asya zagrała jak prawdziwa gwiazda,serial Anne -mała Melek dostała nagrodę za najlepszą dziecięcą rolę ,mały Osman i serial Bezcenny czas,który jest rozdarty między matką ,rodzeństwem ,a ojcem,który wybrał kochankę.Ten ostatni jest niezwykłym serialem i czekamy na niego w naszej tv.

    15.08.2018 06:49
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Film bardzo dziwny. Wszyscy "wzdychają" wypuszczając powietrze, kłamią i kładą się spać w ubraniach, które też nie są pierwszej świeżości (zdarzyło się podarte ubranie Selima). Do tego te ciągłe przypadki (mijają się i nie mogą się spotkać). Film niskobudżetowy. Tak pomijając wszystko to należy wysłać Arzu w kosmos i po problemie.

    12.08.2018 19:11
  • Angelika (gość)

    Bardzo ciężki film do ogladania.Tym bardziej że główną rolę odgrywa dziecko, które przechodzi z rąk do rąk..nie ma ma normalnego dzieciństwa,ani rodziny.Rozumię ze to tylko film, ale przedstawia życie małej dziewczynki.Film nie a końca a udręka dziecka nigdy się nie kończy...i pewnie będzie tak cały czas..Gdyby trochę pięknych chwil dziecka przedstawiono w tym serialu...Nie wiem co jeszcze złego spotka tę dziewczynkę ?Akcja filmu przecież dzieje się w 21 wieku.

    12.08.2018 16:21
  • Monia (gość)

    Zgadza się też je oglądam