"Elif". Jülide, czyli Melis Koç prywatnie. Zobacz, jak aktorka z tureckiego serialu wygląda poza planem!

Melis Koç wicela się w postać Jülide w "Elif". W serialu bohaterka jest skromną młodą samotną matką. Jaka jest prywatnie Melis Koç? Czy różni się od swojej serialowej postaci?

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W serialu "Elif" jedną z bohaterek jest Jülide, w którą wciela się Melis Koç. To skromna dziewczyna, samotnie wychowująca syna Emirhana. Pracuje u Tülay (Derya Şen) w sklepie, a interesuje się nią Şafak (Uğur Özbağı).

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Jülide po raz pierwszy pojawiła się w 4. sezonie "Elif", po tym, jak doszło do tragicznego wypadku po ślubie Melek (Selin Sezgin) i Yusufa (Umut Özkan). Jülide jest siostrą Vildan (Özge Yıldırım), u której przebywa Elif (Isabella Damla Güvenilir). Do niej trafiła też Melek, jednak Jülide nie zdaje sobie sprawy z tego, że Elif jest jej córką.

W Jülide wciela się Melis Koç. W sieci niewiele jest jednak informacji na temat tej tureckiej aktorki. Z jej profilu w social mediach wynika jednak, ze bardzo różni się od kreowanej przez siebie postaci. Melis jest młodą dziewczyną, która ma całkiem inny styl od Jülide. Ubiera się w nowoczesny sposób i ma tatuaże. Odsłania też swoje długie ciemne włosy, których nie widać w "Elif". Jak Wam się podoba?

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan). Tam pojawiła się też Reyhan (Çağla Şimşek), która rozpoczęła pracę jako służąca.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zehra (gość)

    Wspaniałe stulecie najlepsze

    Najlepsze wspaniałe stulecie

    28.09.2020 23:56
  • O (gość)

    Kopf. Tuche. Pierdolone

    26.09.2020 21:34
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Po co im te chusty? Wyglądają w nich jak nie powiem co...

    26.09.2020 18:12
  • Madeline Bosanquet

    Google płacił za każdą tygodniową pracę online w domu od 6000 do 10000 euro, a za pierwszy miesiąc otrzymałem od Google 27416 euro. W wolnym czasie pracuję 3 godziny dziennie. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i cieszę się, że się o nim dowiedziałem. przejdź do tej witryny, aby uzyskać więcej informacji.

    ...........>> www.MagnifyIncome.Com

    26.09.2020 15:38
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu zistaje porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:43
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu zistaje porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:42
  • Mój komentarz (gość)

    Najgorszy serial turecki KOMPLETNIE NIC NOWEGO SIĘ NIE DZIEJE no po prostu w kółko leci to samo. Tu elif została porwana i za 5 minut znowu z9stahe porwana. Nikomu nie polecam. Najlepiej seriali wyszedł im w 1 sezonie (jak ktoś mi oglądał to niech żałuje) była nostalgia, zwyczajna Turcja a teraz co jest???? NIC

    26.09.2020 13:41