"Elif". Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?

Kerem to nowy bohater w "Elif", który pojawił się po tragicznym wypadku Melek i Yusufa. Widzowie lubią go coraz bardziej, postanowiliśmy więc sprawdzić, kim jest aktor, który wciela się w Kerema. Poznajcie bliżej Nevzata Cana!

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Nevzat Can w serialu "Elif" wciela się w Kerema Haktanira - syna Macide (Nur Gurkan), która jest ciotką Yusufa. To do ich domu trafiła Elif (Isabella Damla Güvenilir) po tragicznym wypadku, do którego doszło po ślubie Melek (Sellin Sezgin) i Yusufa. To młody lekkoduch, który dopiero próbuje mocno stąpać po ziemi. Jak bardzo Kerem jest podobny do Nevzata?

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Nevzat Can - kim jest?

Nevzat Can to tak naprawdę Nevzat Can Rüzgar. Urodził się 1 stycznia 1995 roku. Ma 180 cm wzrostu i waży 72 kg. Jako aktor debiutował w 2014 roku w serialu "Wybacz mi". Później dołączył do obsady "Elif" oraz "Sevdim Seni Bir Kere". Sam o sobie mówi, że pozytywnym i energicznym człowiekiem. "Zawsze, gdy pojawiam się na planie, od razu zaczynam żartować. W wolnym czasie słucham muzyki i piję kawę" - powiedział w jednym z wywiadów.

Serialowy Kerem przyznaje, że bardzo wiele go łączy z jego bohaterem. "Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz pomyślałem, że to o mnie. Kerem jest jednak zbyt naiwny, potrafi uwierzyć we wszystko, co mu się powie. Ja tak nie mam. Raczej trudno mi zaufać innym ludziom - stwierdza Nevzat Can. Być może to właśnie dlatego wciąż nie ma dziewczyny. Zapytany o to, jakie kobiety są w jego typie, odpowiada: "Jestem 'zakochany' w swojej mamie. Mam nadzieję, że kiedyś poznam kogoś takiego jak ona". Tego mu życzymy!

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan).

Yunus, czyli Cenay Türksever to jeden z najprzystojniejszych tureckich aktorów! Gdzie jeszcze zagrał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • x (gość)

    reyhan i kerem powinni być razem pasują do siebie są cudowni biedny kerem on tak ją kochał

    25.06.2020 20:18
  • tykim (gość)

    Reyhan biednemu keremowi złamała serce odchodząc powinna się obronić się a nie z siebie taką robić pasowali do siebie obydwoje cudowni tylko dla nich oglądałam

    25.06.2020 19:28
  • gość (gość)

    aktor kerem super wygląda i jest cudowny i Reyhan tylko dla nich oglądałam i nie wiem dlaczego zrobili że nie będą razem

    25.06.2020 19:24
  • okio (gość)

    kerem super jest z Reyhan i szkoda że nie będą razem aktor świetnie dobrany do tej roli przystojniak cudowni obydwoje tylko za bardzo naskakuje na kerema a on jest taki miły dla niej

    25.06.2020 19:19
  • mikii (gość)

    tylko dla Kerema i Reyhan oglądałam ten serial bezsensu że nie będą razem

    24.06.2020 14:22
  • mikii (gość)

    tylko dla Kerema i Reyhan oglądałam ten serial bezsensu że nie będą razem

    24.06.2020 14:22
  • kooki (gość)

    Kerem przystojniak powinien być z Reyhan

    24.06.2020 14:20
  • Batumi (gość)

    Piękne plenery Stambułu, piękne piosenki, mądrość sprawiedliwość pani Macide, wdzięk i skromność ślicznej Elif, zasady moralne i szlachetność Reyhan - oto dlaczego kocham ten serial. A kto chce wartość filmu oceniać po kruchej i naiwnej fabule - jego sprawa.Dla mnie fabuła jest tylko pretekstem. Pozdrawiam

    23.06.2020 18:05
  • ania (gość)

    👍

    16.06.2020 12:13
  • Emre..gość (gość)

    Oglądam ten serial,tylko ze względu na kochanych aktorów Rejhan i Kerema. Uwielbiam, ta pare..........Pozdrawiam.

    03.06.2020 12:46
  • Emre..gość (gość)

    Oglądam ten serial,tylko ze względu na kochanych aktorów Rejhan i Kerema. Uwielbiam, ta pare..........Pozdrawiam.

    03.06.2020 12:45
  • Roma (gość)

    Dziwne że po takim traktowaniu i po tylu zamachach na Elif ,że jest ona zdrowa psychicznie.

    15.05.2020 21:43
  • Roma (gość)

    Taka jest kultura Turecka i zwyczaje ,zabijają ,gnębią, to jest inny świat ,pełen nienawiści którym rządzą mężczyżni. Dlatego w tym kraju dzieje się źle ,ciągłe wojny .Brak szacunku do kobiet i dzieci. A ta ich religia to jakaś paranoja.

    15.05.2020 21:36
  • asia (gość)

    nie mogę już oglądać tego serialu. Mnóstwo w nim zła, podstępu, zawiści, nietolerancji itp.!

    14.05.2020 14:05
  • Łucja (gość)

    Serial wciągający, ale trudny do oglądania z powodu wielu scen znęcania się nad dzieckiem. Płaczę i oglądam. Tu się sprawdza powiedzenie na pochyłe drzewo wszystkie ozy skaczą. Gdyby w Elif obudził się instynkt obronny i zaczęła mówić prawdę, piekło by sie skończyło

    14.05.2020 09:18
  • Ania (gość)

    Serial Elif jest bardzo intrygujący. Zastanawiam kim jest reżyser tego serialu,który pokazuje psychopatów dręczących dziecko przez tyle sezonów tego filmu.Tureckie filmy mają to do siebie że tam rządzą faceci,a kobiety i dzieci nie mają nic do powiedzenia.Przykre że serial ten pokazuje cały czas przemoc wobec dziecka,przez co wiele osób zrezygnowało z jego oglądania.Chyba reżyserowi tego serialu sprawia przyjemność nagrywania takich brutalnych scen,ale ja mam już dość i mówię stop...nie chcę oglądać....

    14.05.2020 07:56
  • eJan (gość)

    przecież od razu po jego insta profilu widać, że on w kobietach nie gustuje.

    13.05.2020 16:46
  • Fanka (gość)

    Wciągnął niestety mnie ten serial .bo fascynuje mnie Turcja jej kultura .oglądałam Sage z szejkami i byłam zachwycona ale ten serial to gniot reżyser powinien dostać Nobla za najgorszy serial na swiecie inn

    13.05.2020 08:28
  • Llla (gość)

    Szkoda. dziecka

    11.05.2020 08:37
  • kirys gość (gość)

    Rejhan i Kerem powinni byc razem pasuja do siebie

    05.05.2020 07:54
NowszeStarsze