"Elif". Kerem i Asli będą razem, a może wróci do Parli? Już wiadomo, co czeka syna Macide!

Kerem z "Elif" nie ma szczęścia w miłości. Ukochany syn Macide kiepsko lokuje uczucia. Dał się omotać Parli, której zależy jedynie na pieniądzach. Czy Kerem Haktanir będzie w końcu szczęśliwy? Zwiąże się z Asli, a może wróci do Parli?

Multimedia

Kerem z "Elif" nie ma szczęścia w miłości

Kerem Haktanir (Nevzat Can) jest lekkoduchem. Przez długi czas przebywał w Stanach Zjednoczonych, a po przyjeździe do Turcji musiał walczyć o pozycję ze swoim szwagrem Tarikiem (Murat Prosçiler). Teraz to jednak Kerem zarządza holdingiem, a mąż Hümeyry (Berna Keskin) przebywa w więzieniu. W pracy przeszkadza mu jednak Rana (Yıldız Asyalı), która dwoi się i troi, aby pogrążyć Haktanirów.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Jak potoczyły się ich losy?Zobacz więcej

Ukochany syn Macide dziwnie lokuje swoje uczucia. Przez jego niezdecydowanie, kilka mądrych i skromnych dziewczyn już odeszło. Na jego niekorzyść działa także relacja z rozkapryszoną, rządną bogactwa i wysokiej pozycji Parlą (Seyda Bayram).

Dziewczyna dwa razy podchodziła do ślubu z Keremem i za każdym źle się to kończyło. Ich pierwszy ślub został przerwany przez strzelaninę. Wtedy też okazało się, że Parla kłamała w sprawie swojego zdrowia. Drugi ślub Parli i Kerema również nie dojdzie do skutku. Parla pod wpływem szantażu Çaglara ucieknie z urzędu.

Marzenia Parli prysną wtedy jak bańka mydlana. Wygląda na to, że nie będzie jej dane zostać panią Haktanır. Czy Kerem z "Elif" znajdzie w końcu prawdziwą miłość?

Rozkochały w sobie widzów. Grają w największych serialowych hitach ostatnich miesięcy!Zobacz więcej

Elif - Kerem i Asli będą razem?

W życiu Kerema jakiś czas temu pojawiła się Asli (Ece Baliç), która została jego asystentką. Kerem i Asli od razu znaleźli nić porozumienia, choć cierpliwość dziewczyny nieraz została wystawiona na próbę.

Teraz widzowie "Elif" zastanawiają się czy Kerem i Asli będą razem. Na powrót Süreyyi nie ma co liczyć. Dziewczyna wyjechała z powodu miłosnego zawodu i nic nie wskazuje na to, że jeszcze kiedyś się pojawi. Rozstanie z Parlą, aresztowanie - to właśnie Asli będzie go wspierała najbardziej. Zobacz zdjęcia z nowych odcinków i przekonaj się, jak potoczą się miłosne losy Kerema z "Elif".

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • +359882705702 (gość)

    I looking for kerem haktanir po telephone I'm ilina Uzunova

    14.10.2021 13:19
  • BARAKUDA (gość)

    SIEMKA TO JA ANKA LUBIĘ OGLĄDAĆ ELIF TURECKI SERIAL PO PROSTU JEST FAJNY I WCIĄGAJĄCY POLECAM

    06.09.2021 00:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×