"Elif". Kiedy wraca turecki serial? Publikujemy najnowsze zdjęcia i zdradzamy, co wydarzy się w pierwszym odcinku po przerwie

"Elif" po przerwie. Turecki serial wróci na antenę TVP zaraz po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Zobaczcie, co wydarzy się w pierwszym odcinku po przerwie. Publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu.

Multimedia

Wiemy, kiedy wraca "Elif"! Zdradzamy, co wydarzy się w pierwszym odcinku po przerwie

Emisja "Elif" na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 w Pekinie została wstrzymana. Ostatni premierowy odcinek tureckiej telenoweli zobaczyliśmy w czwartek, 3 lutego. Widzowie już zastanawiają się, kiedy "Elif" wróci do ramówki TVP. Przychodzimy z odpowiedzią.

Co stało się z Songul i Feride? Kto uratował Emira? Odpowiadamy na nurtujące widzów pytania!Zobacz więcej

Tak, jak przewidywaliśmy w naszym poprzednim tekście, turecki serial wróci na antenę zaraz po zakończeniu igrzysk, czyli w poniedziałek, 21 lutego.

TVP wyemituje wtedy 1147. odcinek "Elif". Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Po szczegóły zajrzyj do galerii. Tam publikujemy streszczenie pierwszego odcinka "Elif" po długiej przerwie!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale nadal cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Na czym polega ich fenomen? Z jednej strony są egzotyczne, obrazują życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem ukazują potęgę miłości. Nie bez znaczenia są także aktorzy. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety przyciągają przed ekran kolejnych widzów. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała szybko przeminąć.

Sułtanki i sułtani prywatnie. Tak zmieniły się gwiazdy tureckiego hitu! Zobacz więcej

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która w grudniu 2021 r. zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Wacek (gość)

    Czy jest tu ktoś kto obierze mi ziemniaki ?

    27.02.2022 18:04
  • Grażyna z Sosnowca (gość)

    Lubię oglądać Elif bo nie muszę myśleć o kotletach

    27.02.2022 18:03
  • Mendyy (gość)

    Elif trywialna produkcja dla homoseksualistów

    27.02.2022 18:03
  • Ada123 (gość)

    Weźcie się z tą Elif to serial dla emerytów

    27.02.2022 18:02
  • Dlaczego nie dają olimpiady na sportowych kanałach albo nim kanale 2 (gość)

    Dawajcie olimpiadę na kanale 2-gim,co mnie interesuje olimpiada,a Elif tak.Ciagle jest to samo,a ludzie się wściekają.

    17.02.2022 02:01
  • Barbara (gość)

    DO REALISTKI: TELEWIZJA MA DUZO PROGRAMOW NIE MUSISZ OGLADAC..

    16.02.2022 15:36
  • Barbara (gość)

    DO REALISTKI: TELEWIZJA MA DUZO PROGRAMOW NIE MUSISZ OGLADAC..

    16.02.2022 15:36
  • .... (gość)

    Zasrane olimpiady. Wszyscy czekają na elif a wy nie puszczacie

    16.02.2022 09:14
  • Damian (gość)

    Co takie nerwy i tak w marcu koniec serialu elif

    16.02.2022 08:59
  • Elo (gość)

    Prosimy o puszczanie coś nowego o nie powtarzacie wszystko i byście mogli dać horrory

    15.02.2022 20:44
  • Elo (gość)

    Tylko te turnieje olimpijskie jak byście nie mogli je na kanałach sportowych puszczać,chcemy Elif za co płacimy za jakieś głupoty

    15.02.2022 20:43
  • Elo (gość)

    Tylko te turnieje olimpijskie jak byście nie mogli je na kanałach sportowych puszczać,chcemy Elif za co płacimy za jakieś głupoty

    15.02.2022 20:41
  • Eliffff (gość)

    Zasrane olimpiady wiecznie w tvp1 .... nerwy mam przez to...

    09.02.2022 18:09
  • Gość (gość)

    Olimpiada powinna być na TVP Sport powtarza się alarm z poprzedniego dnia a elif nie ma 👎

    09.02.2022 09:30
  • Paweł (gość)

    Nie płaczcie dobrze że jest jakaś odmiana świetnie jest obejrzeć olimpiadę na otwartym kanale nie na płatnym Igrzyska odbywają się co 4 lata i warto zobaczyć zmagania sportowców. Co prawda nasi słabo się spisują ale to wina zaniedbani wielu wielu lat. Jeżeli jest ktoś kto chce uprawiać jakiś sport to musi daleko jechać do innego miasta albo do innego kraju. Tylko wybrani mają stypendia sportowe gdyby nie rodzinne wsparcie które sportowcy dostają albo sami zarobią na start w tety kiedy są wyniki państwo się podpina że to ich sukces np. Dawid Tomala sam pracował na budowach by zarobić na wyjazd i na wszystko by dostać się do Tokio.

    09.02.2022 01:07
  • Star (gość)

    Dlaczego nie ma olimpiady na drugim programie a elif na pierwszym

    08.02.2022 19:50
  • Lilka (gość)

    Te ich olimpiady , powinni to mieć na stacjach sportowych a nie tvp1 , szlak mnie trafia . Prawie koniec serialu a oni olimpiady wymyślają

    08.02.2022 15:50
  • Kotus (gość)

    Jak nie pasuje komuś to niech nie ogląda.,dla mnie jest super.

    08.02.2022 14:06
  • Angelika (gość)

    Szkoda ze konczy sie elif ciekawe jaki bedzie film zastepczy jak sie skonczy moj ulubiony serial bardzo go polubiłam

    08.02.2022 11:55
  • Realistka (gość)

    Te seralie to wielkie badziewie nie do ogladania

    08.02.2022 07:48
NowszeStarsze