"Elif". Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?

W "Elif" zaszły ogromne zmiany. W 4. sezonie tureckiego serialu pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Czy nie zobaczymy już Melek, Yusufa, Zeynep, Selima i Arzu? Czy Reyhan będzie nową mamą Elif? Poznaj bliżej nowe postaci w "Elif"!

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Główną bohaterką serialu "Elif" jest kilkuletnia dziewczynka o imieniu Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej rodzice to Melek (Selin Sezgin) i Kenan (grali go dwaj aktorzy - najpierw Altuğ Seçkiner, a potem Volkan Çolpan). Po wielu perypetiach ich rodzica w końcu mogła być razem i doszło do ślubu. Chwilę później Kenan umarł w wyniku tragicznego podpalenia. Melek poznała Yusufa (Umut Özkan) i między nimi narodziła się wyjątkowa więź porozumienia. Po tym, jak zostali małżeństwem mieli wypadek samochodowy.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już 10 lat! Jak się zmieniła? Zobacz więcej

"Elif" - nowi bohaterowie

Zobaczyliśmy, jak wszyscy pasażerowie auta leżeli zakrwawieni i tylko Elif odzyskała przytomność. Nie wiadomo co stało się dalej, bo kolejne sceny, które zostały pokazane w serialu rozgrywają się kilka miesięcy po tragicznym wypadku. Elif trafiła do domu rodziny Haktanir. Poznaliśmy wielu nowych bohaterów, nikt nie wie, co stało się z Melek. Ukazane są jedynie dalsze losy Tülay (Derya Şen) i Veysela (Hasan Ballıktaş), którzy zaopiekowali się Inci (Deniz Irem Morkoç). Dziewczynka także była w samochodzie, ale nie pamięta, co się wydarzyło.

Czy Melek jeszcze powróci? Kto zaopiekuje się Elif? Kim są nowi bohaterowie "Elif"? Zobacz ich wszystkich w naszej galerii!

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Reyhan i parla to najładniejsze dziewczyny z filmu pozdrawiam Karolina .....

    28.05.2020 11:30
  • 😄 (gość)

    Ciagnie sie jak flaki z olejem ale wciaga i ogladam 😄

    26.05.2020 14:44
  • a po co (gość)

    elif to dno, ponizajace nasza polska inteligencje oraz kobiety tureckie. wstretne typy tureckie- nie chcemy poznawac tak glupiej mentalnosci. scenariusz zostal chyba napisany przez narkomana albo pijAKA. tyle bzdur i niescisloski, aktorstwo na dnie rowniez.za takie gnioty dziekujemy

    26.05.2020 03:34
  • Gosc (gość)

    Bardzo fajny film i nie wpisujcie bzdur jak kto nie chce niech nie ogląda

    21.05.2020 18:34
  • Veysel (gość)

    Elif lepsza od poprzednich sezonów. Jest ciekawszy. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania elif. Porażką jest Więzień miłości. Także przysięgs. Reyhan rozwodzi dię ale nikomu nie może powiedzieć dlaczego, to jest dópiero chore. Malkontentów filmów tureckicj polecam M jak miłość albo KORONA królów i Klan. To jest dopiero jazda bez trzymanki. Za te polskie bzdury muszę płacić abonament.

    18.05.2020 15:18
  • alexander (gość)

    nie krytykujcie nie lubicie nie ogladajcie czesci sie to podoba a drugiej nie ja lubie elif

    13.05.2020 14:11
  • śniło mi się że. .. (gość)

    Tarik zostanie arsztowany.Veysel zginie. Kerem zostanie ranny.Humerya straci dziecko.Melek trafi do Macide jako służąca .Spotka sie z Elif.Nie uwierza jej , że to jej córka.

    12.05.2020 00:34
  • Beata (gość)

    Imię tej dziewczynki to Inci

    04.05.2020 15:03
  • ala (gość)

    ja tam wole jak Indżi z Elif były na zawsze razem to co przeżyły razem i jej rodzina było straszne mam nadzieje że bedą razem na zawsze bo ile mozna ogladać same smutasy i zle rzeczy to sie robi coraz obrzydliwe ile można dawać dziecku tyle cierpień nie dosć że przez tego tarika czy jak mu tam powinien dowiedzieć sie że nie wolno porywać cudzych dzieci tylko prawde powiedzieć i na policje zadzwonic że wypadek był i rodzine od Elif powinien natychmiast powiadomić ja bym chciała grac jako role bogatych dom i elif byl bronila i miała by wszystko co najlepsze szkoda że nie mam pieknego usmiechu mam dosyc protezek do wyjmowania mam dosyc duzo lekarzy odmuwiło mi pomocy jestem niepełnosprawna uposledzeniem umysłowym padaczkom alergiom gdyby nie ta choroba to byl mogła byc najwieksza gwiazdą broniłabym Elif i jej rodzine przed złoczyńcami mam nadzieje że Elif bedzie na zawsze z Indżi i jej rodzinom szczęśliwa jak narazie czuje sie smutna i podenerwowana ogladajac że dzieje sie krzywda biedna Elif ma z rodzinom swoja być z wujkami i ciociami ma byc

    28.04.2020 15:45
  • Maciej (gość)

    Ten serial jest totalną tragedią. Aktorzy rozmawiaja z samym sobą. Jeden, ten sam wątek ciągnie się przez kilka odcinków. Masakra !!!! Niestety moja żona lubi oglądać te brednie....

    20.04.2020 15:14
  • Mirek (gość)

    Totalna Bzdura bez ładu i składu miliony wątków a ta niby dalsza część to poprostu KOSZMAR!!!!!!! Serial dla bazmuzgowców totalnych najgorszy jaki został zakupiony dla TVP

    16.04.2020 14:12
  • ona (gość)

    a mnie zawsze bawi jak oni po wejściu do domu muszą najpierw kapcie założyć

    15.04.2020 15:54
  • Cecylia (gość)

    Ja lubię ten film i mnie się podobał jak nie chcecie to nie ogladajcie ale dajcie komuś oglądać a nie krytykować krytykujcie tych co oglądają badziejstwo ten film powinien dostać Oskara i to luksusowego ten co film nagrał to dla niego Oskar podziw dla reżysera

    15.04.2020 15:39
  • Gosia (gość)

    Mi się podoba ten film mam nadzieję że Kerem i Reyham będo razem to jest prawdziwa miłość kopciuszka i księcia

    10.04.2020 14:34
  • Paulina (gość)

    Poznajemy losy dziewczynki Elif i jej opiekunow tym samym zwyczaje i kulture tureckich kobiet i mezczyzn. Kobiety wyksztalcone z pozycja i zamozne maja prawo do wlasnego zdania na pozor, bo cala reszta jest zdominowana przez facetow czesto leniwych nierobow, brudasow i pijakow sprawcow przemocy wobec kobiet i dzieci. Oni groza, porywaja dzieci, strzelaja do siebie i laduja w szpitalu, ogolnie galimatias i brak fabuly. Zwykle cale rodziny tylko siedza na kanapie i uzalaja sie nad soba albo pocieszaja a slowo rozumiem... rozumiem przewija sie w kazdym odcinku. Dla mnie Turcy to cyganie w kazdym calu.

    10.04.2020 10:30
  • J. W. (gość)

    Ci co krytykują nie mogą się doczekać następnego odcinka skrytykują bo krytykują wszystko

    10.04.2020 09:33
  • Staszek (gość)

    To horror XXI wieku.

    08.04.2020 16:45
  • Przemo (gość)

    A to jakaś komedia ...?

    08.04.2020 14:54
  • Anabels (gość)

    Kocham tureckie seriale, oglądam obecnie Elif i Narzeczona że Stambulu.Polecam tym wszystkim madralom od krytyki wszystkiego co nie jest hollywoodzkie.

    07.04.2020 10:59
  • BarbaMat (gość)

    Nikt nikogo nie zmusza do oglądania Elif ja go oglądam to jest dla mnie pora na relaks przy kawie po co te głupie komentarze też nie lubię niektórych programów ale nie komentuje trochę więcej kultury niech każdy pilnuje swojego nosa i nikomu nie mówi co ma oglądać a jeszcze piszą z błędami wstyd

    06.04.2020 22:35
NowszeStarsze