"Elif". Melek Şimşek prywatnie. Selin Sezgin jest taka jest serialowa mama Elif? [DUŻO ZDJĘĆ]

Melek Şimşek to mama tytułowej bohaterki w serialu "Elif". Wciela się w nią turecka aktorka Selin Sezgin, która - jak się okazuje - bardzo różni się od swojej serialowej bohaterki. Zobaczcie, jak Selin Sezgin wygląda poza planem serialu!

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Selin Sezgin w serialu "Elif" gra mamę 6-letniej Elif (Isabella Damla Güvenilir), Melek. Jej bohaterka była żoną Kenana (Altug Seçkiner), ale nie była akceptowana przez jego rodzinę. Zaszła w ciążę i odeszła od męża. Córkę postanowiła wychowywać sama. Związała się z brutalnym Veyselem (Hasan Balliktaş), później zachorowała i musiała oddać Elif pod opiekę Ayse (Ozanay Alpkan). Kobieta zaprowadziła dziewczynkę do rezydencji Kenana.

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Selin Sezgin - kariera i życie prywatne

Selin Sezgin urodziła się 20 czerwca 1987 roku w Stambule w Turcji. Studiowała na Uniwersytecie Sztuk Pięknych im. Mimara Sinana w Stambule na Wydziale Ceramiki i Szkła. Rola Melek jest jej pierwszą rolą w serialu. Widzowie w Turcji byli pod wrażeniem tego, jak bardzo wczuła się w postać wiecznie uciemiężonej, nieszczęśliwej kobiety, która została rozdzielona z ukochaną córką.

Poza planem serialu Selin lubi uprawiać sport. Często biega, jest też miłośniczką jogi. Aktorka interesuje się również modą. Wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych. W czasie nagrań "Elif" pojawiły się plotki, że Selin spotyka się z İlkerem Gürsoy'em, który w serialu grał jej brata, Meliha. Zainteresowani nie potwierdzili jednak tych informacji. Wiadomo natomiast, że Selin bardzo zaprzyjaźniła się z Isabellą Damlą Güvenilir, czyli serialową Elif. Obie nie ukrywają, że traktują się jak siostry.

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anulka (gość)

  Ma więcej życia w sobie i błysk w oku a w serialu to przymulona jakaś, tylko mgła i mamrotanie pod nosem

  31.01.2019 10:32
 • Damian (gość)

  Totalne dno ten fim

  22.01.2019 12:52
 • Julka (gość)

  Bardzo mi się podoba Selin a zwłaszcza w odcinkach 354-358

  19.12.2018 15:56
 • Natalia (gość)

  Proszę odpisać

  23.10.2018 21:00
 • Natalia Giera (gość)

  Ładna ta melek

  23.10.2018 20:44
 • Genowefa (gość)

  Lubie.tenserial.

  03.10.2018 20:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×