"Elif". Melisa Döngel bardzo się zmieniła. W młodości przeżyła istne piekło! Mało kto o tym wiedział

Melisa Döngel to jedna z gwiazd serialu "Elif". Mało kto wiedział o tym, że w dzieciństwie przeżyła piekło! Gwiazda ujawniła niedawno szczegóły, a jej zeznania mrożą krew w żyłach. To straszne, co ją spotkało.

Multimedia

Melisa Döngel była wykorzystywana przez ojca

Niedawno Melisa Döngel zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Turecka aktorka, znana w Polsce m.in. za sprawą serialu "Elif" powiedziała, że w przeszłości była molestowana. Jej ojciec stosował również przemoc. -W domu od zawsze była walka. Wystarczyła drobna rzecz, jak przesunięcie szklanki z wodą, podchodził, kopał nas i bił. W swoim oświadczeniu Melisa Döngel przyznała, że zwierzyła się ze wszystkiego swojej matce, ale ona jej nie uwierzyła. -Nie idź na policję, wezmą ojca, potem go wypuszczą, a co będzie z tobą? On cię zabije - miała powiedzieć matka aktorki.

Parla nie może spać spokojnie. Najgorszy koszmar powróci!Zobacz więcej

Melisa Döngel ma za sobą traumatyczne przeżycia. Aktorka próbowała odebrać sobie życie. Cierpiała na depresję i zespół stresu pourazowego.

Nie pamiętam już, ile razy byłam byłam hospitalizowana. Potem żałowałam "Dlaczego to sobie zrobiłam?". Nigdy nie miałam prawdziwego dzieciństwa. Kiedy moi przyjaciele bawili się w parku, ja zastanawiałam się, jak pozbyć się tego człowieka.

Dramatyczne wyznanie aktorki odbiło się echem w tureckim show-biznesie. To jedna z pierwszy tureckich gwiazd, która tak otwarcie mówi o przemocy i molestowaniu. Przypominamy, że sąd skazał ojca aktorki na 15 lat więzienia. Melisa Döngel walczy natomiast o opiekę nad swoją 17-letnią siostrą.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Melisa Döngel. Zdjęcia aktorki znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta szykuje planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×