"Elif". Melisa Döngel, czyli serialowa Süreyya przeszła metamorfozę! Jej nowe zdjęcia rozpalają zmysły!

Melisa Döngel bardzo się zmieniła od swojego debiutu w "Elif". Jak serialowa Süreyya wygląda prywatnie? Aktorka w ostatnich miesiącach przeszła sporą metamorfozę! Nie chodzi tylko o nową fryzurę!

Multimedia

Melisa Döngel w serialu "Elif wciela się Süreyyę, córkę dawnej pracownicy rodziny i przyjaciółkę Kerema (Nevzat Can). Widzowie po raz pierwszy mogli ją zobaczyć w 775. odcinku "Elif". Od tego czasu odtwórczyni roli Süreyyi mocno się zmieniła.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Melisa Döngel aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej ostatnie zdjęcia na Instagramie wzbudzają zachwyt internautów. Piękna aktorka jakiś czas temu zdecydowała się na zmianę koloru włosów i została blondynką. Ta zmiana bardzo spodobała się jej fanom, choć niektórzy uważają, że przez nową fryzurę trudno ją rozpoznać!

Aktorka coraz odważniej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Zmysłowe fotki rozpalają wyobraźnię internautów do czerwoności.

My uważamy, że gwiazda tureckich seriali w nowej odsłonie prezentuje się fenomenalnie.

Zobaczcie jej nowe zdjęcia!

Zobacz galerię

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan). Tam pojawiła się też Reyhan (Çağla Şimşek), która rozpoczęła pracę jako służąca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×