"Elif". Najwięksi przystojniacy z tureckiego serialu. Nie tylko Emre Kıvılcım podbił serca fanek. Publikujemy prywatne zdjęcia aktorów

W tureckim serialu "Elif" nie brakuje przystojnych aktorów. Kto jest najprzystojniejszym bohaterem z serialu "Elif"? Zapytaliśmy o to internautki - sprawdźcie, kogo wymieniają najczęściej. Okazuje się, że nie tylko Emre Kıvılcım, czyli serialowy Selim, kradnie serca fanek!

Multimedia

Serial "Elif" hitem w Polsce

Elif jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że należy on do najbardziej popularnych tureckich seriali w Polsce. Widzowie aktualnie mogą oglądać już piątą serię tej produkcji, która łącznie doczekała się ponad tysiąc odcinków!

Fabuła serialu kręci się wokół 6-letniej dziewczynki o imieniu Elif.

Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Tymczasem choroba zmusza Melek do oddania córki pod opiekę przyjaciółki. Ta zabiera dziewczynkę do domu rodziny Emiroğlu, gdzie Elif zmuszona jest do życia w miejscu, którego nie zna i z obcymi jej ludźmi. Jak potoczą się dalsze losy dziewczynki? Czy poradzi sobie z rozstaniem z mamą i pozna prawdę o ojcu? - czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

Mamy datę finału tureckiego serialu! Wyjaśniamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkachZobacz więcej

Przystojniacy z serialu "Elif"

W efekcie wielowątkowości serialu, przewija się w nim wiele postaci. Dziś skupiamy się na ich męskiej części. Zapytaliśmy na naszym fanpage na Facebooku, który aktor z Elif jest najprzystojniejszy. Internautki od razu typowały swoich faworytów! Którzy bohaterowie zdobyli najwięcej głosów? Sprawdź w naszej galerii! Zobaczysz w niej także, jak aktorzy wyglądają na co dzień.

Czy są tak przystojni jak w serialu? Przekonajcie się sami!

Zobacz galerię

Nie tylko Ender denerwuje widzów. Kto jeszcze?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Zaneta (gość)

    Dla mnie wszyscy aktorzy z serialu Elif są bardzo przystojni.

    17.02.2022 01:14
  • opinia (gość)

    Internet ,,zasypany'' fotosami B. K. Sz. O co tu chodzi ? Dobrze wiemy jak wyglada a tu stale LANS ....... co za przewrotność ! :(

    20.11.2021 19:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×