"Elif". Nevzat Can przeszedł metamorfozę. Jak serialowy Kerem wygląda w krótkich włosach?

Nevzat Can, czyli Kerem z serialu "Elif" prywatnie wygląda nieco inaczej niż jego serialowy bohater. Ulubieniec widzów nosi ostatnio krótkie włosy. Wyobrażacie sobie Kerema z serialu "Elif" bez bujnej czupryny?

Multimedia

"Elif" od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Nevzat Can zdobył ogromną popularność dzięki roli w tureckim serialu "Elif". Odtwórca roli Kerema Haktanira - syna Macide (Nur Gurkan) może poszczycić się pokaźnym gronem fanów.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Ci, którzy nie śledzą poczynań Nevzata Cana w internecie nie wiedzą, że aktor przeszedł w ostatnich miesiącach sporą metamorfozę. W dobie pandemii koronawirusa zrezygnował z bujnej czupryny na rzecz krótkich włosów.

Nevzat Can wygląda teraz zupełnie inaczej niż jego serialowy bohater.

Czy Keremowi z serialu "Elif" pasowałaby krótka fryzura? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

"Elif" - o czym jest serial?

Melek (Sellin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie (Altug Seçkiner), najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Urodziła Elif (Isabella Damla Güvenilir) i po kilku latach ponownie spotkała Kenana. On miał już jednak inną żonę. Po wielu perypetiach udało im się znowu być razem, ale Kenan zmarł w tragicznych okolicznościach. Później Melek poznała Yusufa, z którym się związała, ale także doszło do tragedii. Elif została uznana za sierotę i trafiła do rezydencji Haktanirów, gdzie głową rodziny jest ciotka Ysufa, Macide (Nur Gurkan).

Komentarze

Skomentuj
 • Alicja kozlowska (gość)

  Kerem love Katowice Polska

  19.01.2022 23:26
 • Anonim (gość)

  Kerem w krótkich włosach to już nie Kerem

  16.07.2021 16:20
 • Love (gość)

  Śliczniusi

  28.11.2020 23:20
 • Sabi (gość)

  Kerem jest cudny, dobry, można na niego patrzeć i patrzeć...

  28.11.2020 23:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×