"Elif" odcinek 1066. Kerem przemyślał swoje chamskie zachowanie! Pozwoli Melek wróci do rezydencji? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1066. streszczenie odcinka. Asli udało się przekonać Kerema do swoich racji. Haktanir przemyślał swoje wręcz okrutne zachowanie w stosunku Melek. Czy matka Elif wróci do rezydencji? Sprawdź, co wydarzy się tym razem w serialu.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1066. W PIĄTEK, 8.10.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1066.

Kerem w 1066. odcinku "Elif" przyznaje przed Asli, że zbyt pochopnie osądził Melek. Obiecuje, że porozmawia z nią i da jej szansę przedstawienia własnej wersji wydarzeń. Przerażona wynikami analizy leków Hümeyra pilnie wzywa jednak brata do rezydencji.

Matka Elif znowu trafi do więzienia. Nie uwierzycie, za co pójdzie siedzieć! Zobacz więcej

Şafak postanawia porozmawiać z Tufanem. Prosi go, by przestał zakłócać ich spokój i opuścił sklep. Ku zdziwieniu mężczyzny, Tufan okazuje rywalowi zrozumienie. Gdy Şafak i Jülide ufają, że Tufan wreszcie przestanie ich nękać, Leman nie wierzy w jego dobre intencje. Jej podejrzenia okazują się słuszne, bowiem Tufan organizuje głośne otwarcie sklepu.

ZDJĘCIA Z 1066. ODCINKA "ELIF" ZNAJDZIESZ W GALERII!

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Krzysztof (gość)

    Szkoda czasu

    10.10.2021 04:06
  • Maros (gość)

    Janda mówiła ze srac jej sie chce. Tera mnie tez !

    09.10.2021 15:25
  • Konu (gość)

    A melek teraz lize lachtaczki

    09.10.2021 09:24
  • Tk (gość)

    Kiedy ciotka obmyśla następny plan ,czy telefonaty myślę że ktoś podsłucha ,złapie na gorącym uczynku ,a tu nic!!!! Ale to jest tasiemiec

    09.10.2021 09:22
  • Koko (gość)

    Wszyscy wiedzą że to ciotka podawała leki siostrze a jednak uwierzyli tej podstępnej zmijii

    09.10.2021 04:18
  • Rozczarowana (gość)

    Nie da się ukryć że ciężko jest oglądać ten serial ale ciekawość człowieka zżera i ogłąda dalej a już nigdy nie dam się wciągnąć w takiego tasiemca 😘

    08.10.2021 18:14
  • Ola (gość)

    Jak tak można puszczać bzdury nie ma tam policji żeby ta babę złapać siostrę Macide to żmija okropna .Wszystko jej uchodzi na sucho nie da się patrzeć na taką obłudę.

    08.10.2021 14:28
  • Ola (gość)

    Jak tak można puszczać bzdury nie ma tam policji żeby ta babę złapać siostrę Macide to żmija okropna .Wszystko jej uchodzi na sucho nie da się patrzeć na taką obłudę.

    08.10.2021 14:28
  • Ola (gość)

    Jak tak można puszczać bzdury nie ma tam policji żeby ta babę złapać siostrę Macide to żmija okropna .Wszystko jej uchodzi na sucho nie da się patrzeć na taką obłudę.

    08.10.2021 14:28
  • Ola (gość)

    Jak tak można puszczać bzdury nie ma tam policji żeby ta babę złapać siostrę Macide to żmija okropna .Wszystko jej uchodzi na sucho nie da się patrzeć na taką obłudę.

    08.10.2021 14:28
  • Ola (gość)

    Jak tak można puszczać bzdury nie ma tam policji żeby ta babę złapać siostrę Macide to żmija okropna .Wszystko jej uchodzi na sucho nie da się patrzeć na taką obłudę.

    08.10.2021 14:28
  • ro (gość)

    Humi wytknęła Macide że ta chciała podpisać dokument bez czytania... Irytująca postać, nawet miała się zemścić na Ranie, a daje się robić jak gimnazjalistka. Za to Kimet chwali się znajomościami w kriminale, od niechcenia fałszuje ekspertyzy, truje, korumpuje. Wróblowa jednak pozostawia księżniczkę w rezydencji z tą maszkarą i wcale ją to nie martwi, bo jest ogólnie kochana. Tak bardzo, że znowu nie posłali jej do szkoły. Asly przypomina Melek, że jest u siebie by potem prosić Birce o kilka dni dla niej. Dzisiaj było samo gęste.

    07.10.2021 19:12
  • Goha (gość)

    Dziwne, że Humi jako jedyna osoba w tej rodzinie, która nie darzy zaufaniem swojej ciotki, a nie podejrzewa jej o to że to ona wszystko uknuła przeciwko Melek i doprowadziła Macide do fatalnego stanu. Wróblowa zwierzyła sie Mahirkowi, że Kimet to wyjątkowo zła osoba a zapomniała o Arzu, która obsesyjnie obmyślała zemstę na nią i Elif. Karpinówna teraz sobie to odpuściła, bo jest święcie przekonana, że Melek i Elif zgineły w wypadku.

    07.10.2021 14:48