"Elif" odcinek 1069. Kiymet w śpiączce! Przeżyje? Haktanirowie gotowi na najgorsze! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1069. streszczenie odcinka. Kiymet jest w ciężkim stanie. Macide i Kerem są zdruzgotani. Mahir również bardzo martwi się o matkę. Co zrobi, aby być przy niej w szpitalu, kiedy sa tam Haktanirowie? Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1069. W ŚRODĘ, 13.10.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1069.

Kiymet miała wypadek i w ciężkim stanie przebywa teraz w szpitalu. Rodzina Haktanirów, a szczególnie Macide, są zdruzgotani. Pielęgniarka w 1069 odcinku "Elif" wspomina im o mężczyźnie, który pojawił się w szpitalu zaraz po wypadku i odebrał telefon Kiymet.

Emirhan opowiada Tufanowi o meczu ojców i synów, w którym chłopiec ma wziąć udział z Şafakiem. Tufanowi zdecydowanie nie podoba się ta sytuacja. Tymczasem Jülide i Şafak niepokoją się, że Tufan może mieć na chłopca zły wpływ. Şafak po raz kolejny konfrontuje się Tufanem i każe mu trzymać się z dala od Emirhana, jednak Tufan zmiękcza jego serce, udając ojca pragnącego być blisko ukochanego syna.

Matka Elif znowu trafi do więzienia. Nie uwierzycie, za co pójdzie siedzieć! Zobacz więcej

Mahir bardzo niepokoi się o matkę. Przyjeżdża do szpitala pod pretekstem wsparcia Haktanirów. Melek zaprzyjaźnia się z Gwiazdą, która wraz z nią przebywa w areszcie. Podczas przesłuchania Melek jest zmuszona ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Adwokat Haktanirów informuje o tym Kerema, który przekonany, że Melek celowo od początku ich okłamywała, odwiedza ją w areszcie i robi jej awanturę.

ZDJĘCIA Z 1069. ODCINKA "ELIF" ZNAJDZIESZ W GALERII!

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×