"Elif" odcinek 1071. Mahir igra z ogniem! Haktanirowie odkryją, że jest synem Kiymet? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odcinek 1071. Kiymet trafia na blok operacyjny. Czy skomplikowany zabieg powiedzie się, a matka Mahira wyzdrowieje? W tym odcinku zobaczymy także starania Macide, która szuka dowodów niewinności Melek.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1071. W PIATEK, 15.10.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1071.

Mahir odwiedza Kiymet w szpitalu. Kobieta robi mu wyrzuty z powodu Melek. W tym samym czasie w szpitalu pojawiają się też Macide i Hümeyra. Mahir o mały włos nie zostaje przyłapany. Tymczasem Hümeyra znajduje telefon ciotki, który Mahir pozostawił w łazience w sali matki. Haktanirowie wciąż nie mają pojęcia, kim jest tajemniczy mężczyzna odwiedzający ciotkę.

Oni już nie grają w tureckiej telenoweli! Sprawdziliśmy, co u nich słuchaćZobacz więcej

Na szpitalnym korytarzu Mahir wpada na Leventa. Wszyscy razem czekają na zakończenie operacji Kiymet. Mimo komplikacji zabieg się udaje. Mahirowi trudno jest ukryć wzruszenie. Leman wykorzystuje każdą okazję, żeby podważyć autorytet Jülide i dopiec jej. Macide próbuje znaleźć w pamięci dowody niewinności Sere.

ZDJĘCIA Z 1071. ODCINKA "ELIF" ZNAJDZIESZ W GALERII!

Zobacz galerię

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • Mimowolny oglądacz (gość)

  Serial ten jest nie najlepszy ale wciągnął wiele osób. Sam jestem tego przykładem. Oglądamy z żoną. A w kontakcie ze znajomymi okazuje się że też oglądają. Niektóre sceny to tak wkórzają i retrospekcje!!!

  15.10.2021 20:09
 • Gość (gość)

  Ale z was cymbały. Nie słyszałem żeby w tym serialu ktoś był serem xDDDDD. Sere, niezłe imię xDDDD

  15.10.2021 20:06
 • Gość (gość)

  "Elif" to serial. A seriale muszą być naciągane bo inaczej nie byłby to serial tylko film i szybko by się skończył.

  15.10.2021 10:02
 • Beate13 (gość)

  Lubię oglądać ten film trochę bajka ale ujdzie ...znam rodziny Tureckie ale nie są tacy tajemnicze jak na tym filmie ..jakby taka ciotka podeptała krędki to wszyscy by wiedzieli ..taka mała dziewczynka a tyle tajemnic ma w sobie nie ma zaufania ....pokazują że ludzie wolą kasę niż rodzine ...to jst prawda ...nie jest zły film bo i psychologiczny trzeba dobrze zrozumiec.

  15.10.2021 08:29
 • Lydia (gość)

  Gorszego chlamu nikt nie wymyslil poza Turkami, pokazano w tym serialu ludzi cofnie tych umysłowo, którzy maja w zaniku, przezornosc, obserwacje, domyslnosc, i wyciąganie wniosków tak ze inteligencja zerowa+nie umiejętność rozmawiania i wyjasniania sytuacji. Lubią ten serial ludzie z tym samym schorzeniem bo dla tzw normalnych jest niezrozumialy

  15.10.2021 07:28
 • Krist. (gość)

  Lubię ten serial wiem że to troszeczkę bajka , ale oglądam. Jeżeli ktoś ciągle krytykuje to po co ogląda,są inne programy

  14.10.2021 21:37
 • scenariusz często kuriozalny (gość)

  szkoda, że Haktanirowie nie zgłaszali na policje jak dz---a rana podstępem okradła ich z udziałów firmy.

  14.10.2021 16:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×