"Elif" odcinek 1076. Kiymet składa synowi obietnicę! Można jej wierzyć? Dręczona Melek traci najcenniejszą rzecz! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" streszczenie odcinka 1076. Melek jest dręczona przez okrutna Fidan, która odbiera jej najcenniejszą rzecz! Kiymet wychodzi ze szpitala, ale przed tym składa synowi obietnicę. Czy dotrzyma danego słowa? Sprawdźcie, co się wydarzy.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1076. W PIĄTEK, 22.10.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1076.

W 1076. odcinku "Elif" pod nieobecność Melek w celi, Fidan zabiera jej zdjęcie Elif, a później rwie je na jej oczach, żeby dać jej lekcję i skłonić do posłuszeństwa. Kiedy Melek się opiera, kobieta coraz bardziej ją dręczy, zakazując jej jedzenia i obciążając kolejnymi obowiązkami. Jedyną towarzyszką niedoli Melek jest Çicek, czym także naraża się Fidan.

Horror Melek w celi! Mahir nachodzi ją w więzieniu i karmi nadzieją!Zobacz więcej

Mecenas Oval odmawia Mahirowi przyjęcia sprawy Melek. Mahir jednak nie daje za wygraną. Stan zdrowia Macide nieustannie się pogarsza. Hümeyra i Kerem są tym zrozpaczeni, a Kerem obwinia o całą sytuację Melek. Elif niechcący słyszy jego słowa. Hümeyra chcąc zbliżyć się do Elif i sprawić, żeby lepiej się poczuła, proponuje, żeby dziewczynka wprowadziła się do jej pokoju.

Tak zmienili się aktorzy serialu "Asla Vazgeçmem". Zobacz aktualne zdjęciaZobacz więcej

Kiymet ma zostać wypisana ze szpitala. Na wieść o tym przerażona Elif dzwoni do Asli. Mahir po raz ostatni przed wypisem odwiedza matkę w szpitalu. Kolejny raz gani sposób działania Kiymet i wymusza obietnicę, że nie będzie dręczyła Elif.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1076. ODCINKA "ELIF" W GALERII!

Zobacz galerię

Can Yaman i jego gorące zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy! Jest na czym zawiesić oko!Zobacz więcej

W emisji jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne życie, widma przeszłości nie do końca je opuściły. Parla nie poślubiła Kerema, ale zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. W domu zjawia się za to jej siostra - Kymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Macide nie posiada się ze szczęścia. Ta planuje jednak zemstę!

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

Komentarze

Skomentuj
 • Elka (gość)

  Zamiast wykorzystywać to biedne dziecko jak żywą maskotkę do zabawy, to niech Haktanirowie przygarną do siebie kociaka ze schroniska albo z ulicy lub kupią sobie perskiego kota przecież ich stać na takiego rasowego kota. Wydaje mi się, że służki nie pracują na umowe o pracę bo wystarczy, że mają zakwaterowanie i zapewnioną prywatna opiekę medyczną. Rozśmieszyło mnie kiedy Panda wzieła sie za przygotowanie dań włoskich, pewnie nie zna nawet swojich narodowych potraw.

  23.10.2021 19:20
 • ro (gość)

  Tak Alev czy nawet przemiła Tulay z Inci nigdy nie mogłyby liczyć na takie zainteresowanie. Melek musi być tego świadoma, bo nigdy nie stosuje ostrego makijażu czy kusych ubrań. Jednocześnie trochę jak pająk oczekuje na pokazanie się nowego Kenana. Być może Asly to dostrzegła i temu odsunęła się nieco od naszej dwójki. Choć i ona sama puszcza oko do panicza hehe selawi.

  23.10.2021 19:19
 • Goha (gość)

  Tylko pozazdrościć Melek, może guzik umieć co kolwiek a i tak przyjmą ją do jakiej kolwiek roboty raz za jej piękne oczy oraz słodki uśmiech jej księżniczki a raz na litość za jej i Elif bezbronność. Nie musi wyłazić sama ze skóry tak jak Alev, żeby mieć wygodne życie bo wszyscy podadzą i tak na tacy dla niej wygodne życie za niewinną aparycję jej i księżniczki.

  23.10.2021 08:46
 • ro (gość)

  Melek ma ten dar, że ludzie ze współczucia garną się do pomocy niej. Ona sama zaś czasem przyznaje, że zależy jej tylko na Elyf. Kto więc powinien narażać się lub związać z taką osobą? Krętacza Mahirka nie szkoda, bo i tak jest już zatruty przez Kimet. Gulsum powinna mieć w umowie o pracę zapewnionego psychologa, bo to chore tak zasuwać do nocy i patrzeć jak te obiboki Haktanry się rozsiądą i chcą być obsługiwane. Kimet śmiało mogli przypisać wątek wyroku w zawieszeniu za sutenerstwo, a Fidan byłaby jej dawną podopieczną. Ta ślicznotka zaś może potrzebować kasy na łapówki dla strażniczek lub narkotyki, bo banie ma już zrytą konkretnie.

  22.10.2021 22:28
 • Maniek (gość)

  Z tego co sie orientuje to do więzienia trafi Kader współlokatorka Melek i będzie ją chronić przed groźnymi liderkami, później jak Wróblowa wyjdzie z pudła to Kimet będzie zastraszać Gulsum, że bedzie po stronie tego anioła. Ciekawe jak skończy Kader i Gulsum, które zostały przez Wróblową wciągnięte w karuzelę, bo ich poprzedniczki marnie skończyły miejmy nadzieję, że te dwie obecne dzielne dziewczyny ujdą cało. Fiden pozna Kimet podczas odwiedzin w wiezieniu i ta więźniarka będzie za kasę na zlecenie Kimet pomału wykańczać Melek. Ciekawe skąd Kimet wie, że Fiden nienawidzi Melek, bo ta liderka nie zna siostry Macide i po co jej forsa jak i tak sama zada z przyjemnością jej ból no bo przecież sama jej tak nie lubi.

  22.10.2021 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×