"Elif" odcinek 1091. Melek rozmawia z Elif, a chwilę później wyląduje w szpitalu! Pobyt w więzieniu ją wykończy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" streszczenie odcinka 1091. Mahir obiecał, że pomoże Elif. Syn Kiymet kupił dziewczynce komórkę, aby mogła skontaktować się z przebywającą w więzieniu matką. Melek i Elif nawiążą kontakt, ale w więzieniu dojdzie do kolejnej bójki. Melek trafi do szpitala!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1091. WE WTOREK, 16.11.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1091.

Asli w 1091. odcinku "Elif" spotyka się z córką Melek w rezydencji i przekazuje dziewczynce telefon, aby mogła skontaktować się z matką. Kerem próbuje ponownie zdobyć sympatię Asli, ta jednak nie może mu wybaczyć, że wtrącił Melek do więzienia. Za pomocą Çicek Melek udaje się zdobyć telefon i zadzwonić do Elif. Gdy jednak w toalecie rozmawia z córką nakrywa ją Fidan.

Wiemy, jaki serial zastąpi historię o Ipek i Ömerze! W obsadzie Demet Özdemir!Zobacz więcej

Między kobietami dochodzi do przepychanki, w wyniku której Melek upada i traci przytomność. Gdy przerażona odgłosami bójki Elif chce zadzwonić do Mahira, przyłapuje ją Kiymet odbiera małej telefon. Tymczasem nieprzytomna Melek zostaje odwieziona do szpitala.

Zdjęcia z 1091. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Kto jest kim w popularnym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Pokazujecie głupi film gdzie cierpienie dziecka jest okrutne i matki po co pokazujecie takie głupoty opamiętajcie się zdrowy rozsądek i co w tym mądrego opamiętajcie się brzydki film a starsi emeryci oglądają co mają oglądać pokażcie film przyrodniczy

    20.11.2021 12:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×