"Elif" odcinek 1101. Kerem w tarapatach! Wszyscy mają go już dość. Co zrobi? Nieprzyjemna sytuacja w domu Leman [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1101. streszczenie odcinka. Asli i Elif mają już dość Kerema. Choć ta pierwsza czuje do niego sympatię, przez to, co wydarzyło się w sądzie, nie chce dłużej z nim pracować. Elif także nie może wybaczyć mu tego, co zrobił. Kerem się załamie? Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1101. WE WTOREK, 30.11.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1101.

Asli w 1101. odcinku "Elif" zwierza się Birce ze swoich uczuć do Kerema. Młoda kobieta dochodzi do wniosku, że nie może z nim dłużej pracować. Przyjaciółka namawia ją, żeby dała sobie trochę czasu. Kerem próbuje nawiązać nić porozumienia z Elif, jednak jej żal jest zbyt duży i nawet nie chce z nim rozmawiać. Kerem czuje się winny z powodu dziewczynki, wierzy jednak, że postąpił słusznie.

Dlaczego warto oglądać "Sen Çal Kapımı"? Poznaj opinie widzów Zobacz więcej

Emirhan żali się Tufanowi na to, jak niesprawiedliwie potraktował go Şafak. Tufan wykorzystuje to, żeby nastawić chłopca przeciwko ojczymowi. W tym samym czasie Şafak opowiada Jülide o postępku Emirhana.

Mahir i Melek będą rodziną? Syn Kiymet jeszcze namiesza! Zdradzamy, co się wydarzyZobacz więcej

Jülide jest bardzo zaniepokojona tym, jak bardzo zmienił się jej syn. Emirhan coraz bardziej buntuje się przeciwko Şafakowi. W złości wykrzykuje, że Şafak nie jest jego ojcem. Atmosfera w domu staje się nieprzyjemna.

Zobacz galerię

W galerii znajdziesz kadry z 1101. odcinka "Elif". Sprawdź, co się wydarzy

Kumru pokazała ślubne zdjęcia! Zobacz, co słychać u pozostałych gwiazd "Yemin"Zobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Aneta (gość)

  Czekam z nicierpliwoscia na koniec tej niezłej komedii.

  06.12.2021 17:26
 • ro (gość)

  A to Melek nie brak tych talentów? Ona po prostu korzysta ze swojej urody i/lub Elyf, i zawsze ktoś prędzej niż później jej pomaga. Panda miała w planie usunąć Kimet z rezydencji. Niestety ta jędza posiadła rzadką umiejętność bilokacji i ubiegła ją.

  30.11.2021 20:54
 • Gość (gość)

  Panda jest za głupia, żeby coś skumać z tak mega poważnej sprawy a Sureya nie ma instynktu szpiegowskiego.

  30.11.2021 19:43
 • ro (gość)

  Gdyby nie było Melek to na drodze stałyby nie mniej rezolutne Sureya czy Parla. Elegancko dziś Elyf wydała via panicza rozkaz Humi podania leków. To jest najprawdziwsza księżniczka.

  30.11.2021 16:31
 • jffdsjf (gość)

  Mahir wraz z Kimet odzyskał by majątek, który odebrali im Haktaniry oraz dokonał by na nich postanowioną wcześniej zemstę a tam pojawiła się durnowata Melek wraz z Elif i popsuła im plany.

  30.11.2021 10:26
 • Rybka (gość)

  Dobrze ci tak

  29.11.2021 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×