"Elif" odcinek 1116. Tufan uprowadzi własnego syna?! Obieca mu, że pozna prawdziwą babcię [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1116. - streszczenie odcinka. Melek znowu znalazła się w niebezpieczeństwie, ale tym razem intryga Kiymet i Fidan nie wypaliła. Matka Mahira będzie wściekła, a on... przerażony! Od razu pojedzie do więzienia sprawdzić, w jakim stanie jest Melek.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1116. WE WTOREK, 21.12.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1116.

Jülide jest bardzo zaniepokojona słowami Tufana. Boi się, że mężczyzna będzie chciał wywieźć chłopca do rodzinnej wsi nad Morzem Czarnym. Próbuje wpłynąć na Tufana, ten jednak nic sobie nie robi z próśbi gróźb byłej żony.

Dramatyczna bójka i operacja w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Niepowodzenie Fidan doprowadza Kiymet do wściekłości. Przerażony słowami matki Mahir jedzie do więzienia. Odczuwa ogromną ulgę, gdy widzi Melek całą i zdrową. Tufan namawia Emirhana do wspólnego wyjazdu w tajemnicy przed domownikami. Choć chłopiec z początku ma obiekcje, myśl, że pozna prawdziwą babcię przeważa szalę. Emirhan niepostrzeżenie wymyka się z domu. Tymczasem matka Tufana oświadcza mu, że nie ma ochoty poznać wnuka.

W galerii publikujemy zdjęcia z odcinka 1116. "Elif"

Zobacz galerię

Próba zabójstwa i nowy dom - zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Elka (gość)

  Z tego co się orientuje to w ostatnim odcinku Rana będzie miała styczność z Kimet. Nawet jakby Humi niewiedziała o romansie Tarika z Raną i do tego nie znała by jej w ogóle a jej mąż uciekł by potajemnie z Raną za granicę to i tak by straciła dziecko ze zmartwienia, że jej ukochany zaginął i nie wiedziała byczy wróci żywy. A Panda dla Rany to pryszcz na dupie, bo ta lisica jest od niej o wiele sprytniejsza i inteligentniejsza i nawet nie reagowała by na jej pyskówki bo to nie honor jej wchodzić w konflikt z głupiutką Parlą.

  21.12.2021 08:46
 • ro (gość)

  No nie no najpierw na kolację trolltilla, a teraz jeszcze wpis z gorącego Mexico, Problem z Parlą jest taki, ze gdyby brała udział w programie damy i wieśniaczki to nie wiadomo w jakiej roli.

  20.12.2021 22:24
 • Aracely (gość)

  Hola! Jestem z Meksyku. Ta Panda jest wnerwiająca, nie docenia dobroci swoich mężczyzn. Najchętniej to bym się z nią zamieniła, wysłałabym ją do moich meksykańskich samców i tam by ją wyćwiczyli. Mogła by sadzić tylko do służby a męża swojego musiała by słuchać i ze strachu bez słowa sprzeciwu wykonywała by jego polecenia a i tak bezwzględu na wszystko czy była by posłuszna czy nie sprał by ją i zgwałcił kiedy tylko ze chce i policja by i tak nie zareagowała. Perła całowała by wtedy swoją ojczystą ziemię turecką po tym wszyskim.

  20.12.2021 21:32
 • ro (gość)

  Rana w sumie oddałaby Haktanyrom przysługę podbierając im Tarika i jakiś śmieszny milion czy trzy, ale ona przyczyniła się do utraty dziecka Humi i przejęła sporą część holdingu. Tym samym ta lokowana liścia jakoby zmniejszyła wartość majątku, który to odziedziczyć ma Wróblowa & Elyf, a im się kurde należy pełna pula za to co wycierpiały!!! Cudem jest, że Melek nie siwieje ani masowo nie traci włosów. Ciekawe jakiego szamponu używa ta pięknotka. Sama Rana jest zadeklarowaną materialistką i dobrze jej z tym. Szkoda, że nigdy nie weszła w pyskówkę z Parlą czy Kimet.

  20.12.2021 20:51
 • Elka (gość)

  Rana w gruncie rzeczy nie jest taka zła skoro silnego Tarika wydudkała. Z pewnością takiego słabeusza jak Kerem to nie honor było by jej go wyrolować. Jak sama zwierzała się swojemu przyjacielowi Cemowi, że uwielbia bogatych i silnych mężczyzn a nie bogatych i słabych.

  20.12.2021 19:37
 • ro (gość)

  Moją faworytą jest Gulsum, pięknie potrafi przemycić kpinę w stosunku do Kimet w niegroźny dla siebie sposób. Ciężko stwierdzić jaką osobą przed swoja tragedią i odsiadką była Cicek. Rana była taką wydmuszką, niby prezenty robiła Humi i Yogę praktykowała, by wieczorami zamęczać bidnego Tarika.

  20.12.2021 18:58
 • Maniek (gość)

  W tym serialu cichodajkami są Humi, Filiz i Cicek a reszta kobiet to waleczne na swój sposób.

  20.12.2021 09:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×