"Elif" odcinek 1118. Şafak na stole operacyjnym. Leman obwinia Jülide, Tufan grozi jej śmiercią! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1118. - streszczenie odcinka, w którym zobaczymy operację Safaka. Przed Jülide bardzo trudny moment. Zrozpaczona Leman zacznie obwinąć ją za to, co się stało. Tufan zmusi ją do złożenia fałszywych zeznań.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1118. W CZWARTEK, 23.12.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1118.

Jülide i Emirhan zrozpaczeni oczekują zakończenia operacji Şafaka. W szpitalu pojawia się Tufan, który zmusza Jülide do złożenia fałszywych zeznań, grożąc jej, że zabije Emirhana i Şafaka. Fikret wyjawia Mahirowi swoje podejrzenia, że nagranie przygotowano celowo, a za całą sprawą stoi Kiymet.

Będą zmiany w emisji. Które seriale znikają na czas świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra?Zobacz więcej

Adwokatka zapewnia go, że wyciągnie Melek z więzienia i zrobi wszystko, żeby Kiymet poniosła zasłużoną karę. W szpitalu pojawia się również powiadomiona przez Jülide Leman. Za wszystko, co się stało Leman obwinia Jülide. Do tego nie może jej wybaczyć, że kryła Tufana przed policją. Tymczasem operacja Şafaka dobiega końca, a pacjent trafia na OIOM.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1118. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Próba zabójstwa i nowy dom - zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×