"Elif" odcinek 1121. Leman wyrzuca Jülide ze szpitala! Birce wierzy, że Asli i Kerem się pogodzą... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 1121. odcinek tureckiego serialu "Elif". Leman wyrzuca Jülide ze szpitala! Birce wierzy, że Asli i Kerem się pogodzą... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1121. odcinku "Elif".

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1121. W ŚRODĘ, 29.12.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1121

W 1121. odcinku "Elif" Leman okrutnie traktuje Jülide. Wyrzuca ją ze szpitala, a sama zostaje przy synu. Stan Emirhana się nie poprawia. Jülide na różne sposoby próbuje przekonać syna, aby zaczął mówić. Chłopiec jednak ma coraz większe poczucie winy i zamyka się w sobie.

Birce wierzy, że Asli i Kerem się pogodzą. Gdy przyjaciółki rozmawiają, dzwoni Kerem i prosi Asli, by nazajutrz rano przyjechała do rezydencji. Birce jest przekonana, że chce on zrobić pierwszy krok i namawia Asli, by dała mu szansę. Kerem jednak na oczach Asli drze jej umowę o pracę i pozwala odejść z holdingu bez poniesienia konsekwencji.

Melek i jej przyjaciółki z celi marzą o wolności... Leman nie może uwierzyć, że Jülide złożyła zeznania na korzyść Tufana!Zobacz więcej

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1121. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Próba zabójstwa i nowy dom - zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×