"Elif" odcinek 1125. Fidan atakuje Melek nożem! Zrani ją? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 1125. odcinek tureckiego serialu "Elif". Fidan atakuje Melek nożem! Uda jej się? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1125. odcinku "Elif"!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1125. WE WTOREK, 4.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1125

W 1125. odcinku "Elif" Birce próbuje pogodzić Asli i Kerema, jednak jej działania przynoszą odwrotny rezultat. Fidan zdobywa noże, które mają posłużyć do zaatakowania Melek i obezwładnienia Gwiazdy i Çicek. Więźniarki bezskutecznie próbują odwieść Fidan od jej planu.

Kerem orientuje się, że między Mahirem i Asli nic nie ma i niesłusznie oskarżał dziewczynę. Ma wyrzuty sumienia, że tak okropnie ją traktował. Próbuje ją przeprosić, ale Aslinie chce mieć z nim już nic wspólnego. Fidan atakuje Melek. Ku zaskoczeniu więźniarek w jej obronie staje Çicek.

Fidan zamierza zabić Melek! Kobieta zaczyna coś podejrzewać...Zobacz więcej

Jej odważna postawa i mowa Melek sprawiają, że pozostałe więźniarki także występują przeciwko Fidan. Gdy do celi przychodzi strażniczka, zdesperowana Fidan oskarża Melek o posiadanie ostrych narzędzi, ale pozostałe więźniarki temu zaprzeczają. Po usunięciu Fidan w celi panuje radosna i serdeczna atmosfera. Tylko Nesrin nie potrafi odnaleźć się w nowym porządku.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1125. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Próba zabójstwa i nowy dom - zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  W sumie Pandzia na koniec śmigała Skodziną jak jaki przedstawiciel handlowy, a wcześniej miała chyba stare audi w cabrio to możesz mieć rację . No Haktanyry to celebryty, bo co rusz to o Hum,i to o paniczu skrobią brukowce. Ślub Asly i Kerema to na pewno będzie elektryzujące wydarzenie o którym Stambuł szybko nie zapomni.

  04.01.2022 22:18
 • Maniek (gość)

  Rodzice Pandy owszem mają kilka holdingów ale pewnie mniej wartościową w dziedzinie branży taki jak gumki recepturki czy przybory szkolne a kasy mają sporo dzieki temu, że zainwestowali w UK i USA. Holding w dziedzinie mody ma wysoką jakość towaru i z tąd są Haktaniry tacy bogaci o ile mi wiadomo to oni chyba też w Ameryce i w jakimś kraju europejskim maja holding.

  04.01.2022 20:48
 • ro (gość)

  Necdet pewnie spał na pieniądzach, ale nie okazywał tego, bo urząd skarbowy by się szybko zgłosił. Karapynarówna jak i Parla szukały sobie dobrej partii, takiej której inne by im pozazdrościły. Typowe ludzkie wydmuszki. Na przywitaniu Kerema było mnóstwo gości, a on sam położył lachę i nie odwiedza nikogo. Sommerowie ponoć mają kilka takich holdingów jak Kerem&Humi&Rana. Wątpliwe aby Melek była uboga, niedawno w więzieniu opłaciła wyżywienie kilku osób. Oprócz bogactwa te pięknotki interesi także ogólna prezencja. Melek tylko się uśmiecha jak gwiazda mówi o jej przystojniaku. Same zaś do związku wnoszą głównie siebie i swoje wymagania.

  04.01.2022 18:37
 • Marcin (gość)

  Arzu nie kochała Kenana, wyszła za niego dla majątku. Emirogluowie mieli bardziej luksusowo urządzony dom niż Karpinarowie co wzkazywało na to, że ten dziedzic był bogatszy od Karpinarówny. W głębi duszy pewnie wzdychała do stajennego. I podobny przypadek był Pandy że chciała wyjść za Kerema nie tylko z chęci manipulowania nim ale dla posagu. Porównując ich domy wychodzi na to że Haktanirowie są bardziej majętni niż Somerowie. Niech lepiej ci dwaj zamożni przystojniacy żenią się z ubogimi pięknotkami jak Melek, Asuman, Reyhan, Sureya czy Asli bo one patrzą nie tylko na bogactwo ale i na inne cechy. Bogaczom odbija szajba i chcą mieć jeszcze wiecej.

  03.01.2022 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×