"Elif" odcinek 1129. Mahir wyjawia Fikret prawdę. Złoży obciążające go i Kiymet zeznania?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odcinek 1129. - streszczenie odcinka. Mahir chce zeznawać w sprawie Melek, obciążając siebie i Kiymet! Już niebawem wyzna prawniczce całą prawdę. Fikret po rozmowie z Mahirem przygotuje nową obronę melek.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1129. WE WTOREK, 11.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1129.

Kerem bezskutecznie próbuje odzyskać względy Asli. Hümeyra stara się wesprzeć go na duchu. Tymczasem Levent przygotowuje dla niej niespodziankę - romantyczny piknik. Zbliżająca się apelacja Melek napawa wszystkich nadzieją i radością. Kiymet z trudem ukrywa rosnącą w niej złość.

Morderstwo, podpalenie i wyjście Melek na wolność! Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialuZobacz więcej

Mahir przygotowuje się do złożenia zeznań obciążających matkę i jego samego. Świadomy nadchodzącego rozstania, postanawia po raz ostatni odwiedzić Melek w więzieniu, po czym udaje się do biura Fikret. Mahir wyznaje mecenasce całą prawdę o sobie i Kiymet oraz prawdziwych motywach jej działania. Fikret postanawia przygotować nową obronę Melek i powołać Mahira jako świadka.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1129. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Próba zabójstwa i nowy dom - zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach w tym roku. Publikujemy nowe zdjęciaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×