"Elif" odcinek 1131. Morderstwo w tureckim serialu! Najnowsze zdjęcia wszystko zdradzają. Kiymet zakopie ją w lesie [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1131. streszczenie odcinka, w którym zginie prawniczka Melek. Śmiertelny cios zada... Kiymet, która będzie próbowała ukryć ślady zbrodni. Czy jej się to uda? Zobaczcie, jak będą wyglądały ostatnie chwile Fikret. Najnowsze zdjęcia wszystko zdradzają!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1131. W CZWARTEK, 13.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1131.

Morderstwo Fikret w 1131. odcinku "Elif"

Kiymet próbuje odebrać Fikret akta sprawy Melek. Fikret udaje się ją unieszkodliwić i próbuje wezwać policję. Zdesperowana Kiymet, wykorzystując chwilę nieuwagi prawniczki, zadaje jej w głowę śmiertelny cios. Próbując zatrzeć ślady zbrodni, zakopuje ciało Fikret w lesie i podpala jej samochód, niszcząc jednocześnie teczkę z obroną Melek, uwzględniającą zeznania Mahira.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Jak potoczyły się ich losy?Zobacz więcej

Wszyscy z niecierpliwością przygotowują się do rozprawy. Keremowi udaje się przekonać Macide, żeby została w domu. Wszyscy spotykają się na sądowym korytarzu. Mahir jest coraz bardziej zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Fikret. Leman robi wszystko, aby odseparować Jülide od Şafaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1131. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×