"Elif" odcinek 1132. Melek wyjdzie z więzienia, ale to jeszcze nie koniec walki o jej wolność! Co ją czeka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" odcinek 1132. Fikret nie pojawia się w sądzie, ale Melek i tak będzie mogła świętować! Matka Elif już niebawem wyjdzie na wolność, ale to jeszcze nie koniec jej perypetii. Co ją czeka? Sprawdź, co wydarzy się w piątkowym odcinku serialu "Elif".

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1132. W PIĄTEK, 14.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1132.

Tufan zaczepia Emirhana, gdy ten wraca ze szkoły. Uważa, że chłopiec symuluje i nawiamia go, żeby przy nim nie udawał. Gdy Emirhan nie reaguje, Tufan w złości popycha syna, a ten upada i przerażony ucieka do domu. Leman nastawia syna przeciwko Jülide. Sprawia, że Şafak nabiera podejrzeń, co do oddania i troski żony.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Jak potoczyły się ich losy?Zobacz więcej

W 1132. odcinku "Elif" wszyscy zniecierpliwieni czekają na rozpoczęcie rozprawy apelacyjnej. Mahir i Melek są zaniepokojeni nieobecnością Fikret. W jej zastępstwie zjawia się inna adwokatka, która wygłasza mowę obrończą nie uwzględniającą zeznań Mahira. Mimo to sędzia wydaje decyzję o uchyleniu wyroku o karze pozbawienia wolności, dzięki czemu w dalszym postępowaniu Melek ma odpowiadać z wolnej stopy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1132. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Porównywałem wykształcenie Reyhan jedynie do pozostałych kobiet z haremu panicza.

  16.01.2022 14:18
 • Maniek (gość)

  A niby w czym Gulsum, Melek, Yildiz i Vildan były lepiej wykształcone od ówczesnej Reyhan. Może one nie mają matury a nawet może niepełne podstawowe wykształcenie. A Reyhan przynajmniej zdawała na studia.

  16.01.2022 08:21
 • ro (gość)

  Nom tamta Humi to była niezła harpia, szanowała tylko misiaczka Tarika i psiapsiółę Parle. Prawdopodobnie była zazdrosna o to, że Elyf jest księżniczką. Reyhan była pod głębokim wrażeniem sułtanki Macide i nie chciała czynić żadnego dyskomfortu jej szanownym gościom. W końcu Haktanyry nawet wypożyczyli ją Pandzie na zakupy jakby była niewolnicą. A co Reyhan czy Gulsum mają kręgosłupy z gumy i mogą dźwigać, a bogocze nie? Reyhan była najbidniejsza, najsłabiej wykształcona w tamtym czasie, ale i najszlachetniejsza. Dziś już nikt jej nie wspomina. Asly ani razu nie dała rady odwiedzić Wróblowej w pace, a Elyf to chyba raz zabrała z rezydencji.

  16.01.2022 00:38
 • Maniek (gość)

  Dziwne, że Reyhan broniła się przed tym natarczywym Tolgą a przed Pandą nie. Mogła by też pomyśleć, że mógłby ten kolo na nią poskarżyć się do Humi a ta by ją wywaliła z roboty. Na miejscu Reyhan na pożegnanie dałabym tej Parli kubeł zimnej wody. Mogę sobie wyobrazić gdyby Reyhan została żoną Kerema to by ją na okrągło prześladowała bo nie mogła by tego strawić jak taka głupia służka mogła zostać wybranką panicza. Natomiast jak by Sureya czy Asli zostały żonami młodego Haktanira to by odpuściła to.

  15.01.2022 20:53
 • ro (gość)

  Kimet i Arzu zostały odrzucone przez swoich wybranków, domniemanych ojców ich dzieci. Ich ego nie mogło tego przetrawić. Gonca niestety nie miała swojego protektora, nie miała tej anielskiej urody co Wróblowa. I tak choć przez chwilę była Panią i to bez posuwania się do morderstw. Panda realnie produkuje tylko gaz cieplarniany. Mogłaby ściągnąć Sureye, żeby odbiła Asly Kerema, a potem znowu skusić ją ofertę wyjazdu i przejąć skołowanego panicza.

  15.01.2022 20:21
 • Maniek (gość)

  Kimet i Arzu są niesamowicie mściwymi kobietami jak ktoś im zajdzie za skórę to nieodpuszczą im do końca. Gonca sprytniejsza od Melek a mimo tego wpadła w bagno a ta druga zawsze spadnie na cztery łapy. Panda jest stworzona do konsumowania a nie do produkowania.

  15.01.2022 16:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×