"Elif" odcinek 1133. Kiymet zaciera ślady zbrodni. Oto, co zrobi! Kemal jest załamany odejściem Elif [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1133. streszczenie odcinka. Kiymet dopuściła się strasznego czynu i teraz próbuje ukryć prawdę. Czy uda jej się zatuszować ślady zbrodni? Tymczasem Kemal jest załamany odejściem Elif. Bardzo przeżywa rozstanie z dziewczynką...

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1133. W PONIEDZIAŁEK, 17.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1133.

W poniedziałkowym odcinku "Elif" o numerze 1133., Kiymet postanawia czym prędzej pozbyć się zakrwawionej bluzki. Gdy próbuje ją wyrzucić, spotyka na korytarzu Kerema. Ostatecznie worek z bluzką trafia w ręce Gulsum. Współosadzone szykują dla Melek kolację pożegnalną. Kobieta jest bardzo wzruszona ciepłym pożegnaniem.

Esra Dermancıoğlu pochwaliła się piękną córką! Refia kończy 18 lat. Jest podoba do sławnej mamy?Zobacz więcej

Keremowi trudno pogodzić się z myślą, że Elif odchodzi z rezydencji. Mimo oporów postanawia osobiście odwieźć dziewczynkę do domu jej matki. Spotyka tam Mahira. Jest zaskoczony jego obecnością.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1133. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Ja zakładałem, że będzie chciała zaciążyć i w ten sposób przejąć rolę sułtanki spychając Humi na dalszy plan. Pozbycie się Kimet omawiała z ojcem, który pewnie tytułował ją księżniczką, a księżniczka musi rządzić. Elyf dzisiaj też krótko instruowała Mahirka przez telefon. Pierniczę być niańką pociechy takiego paniczyka i Pandy. Kto wie czy Yildiz nie symulowała bólu krzyża, byle tylko odpuścić sobie tej przyjemności. Jeszcze jakby Humi była z Tarikiem to w ogóle szał.

  17.01.2022 23:01
 • Maniek (gość)

  W ogóle zaskoczyła mnie postawa Pandzi. Sądziłem, że jak osiągnie swój cel to będzie nadal szanowała i liczyła się ze zdaniem szacownych i zacnych Haktanirów. Myślałem, że do końca będzie im wierna jak pies a nawet ośmieliła się próbować wygryść mega przebiegłe babsko Kimet. Wydawało mi się że jak zostanie Hakatanirową to będzie nadal dręczyć tylko i wyłącznie biedne służki. Wyglądało na to że jej niskie IQ podpowie zostań tchórzem, bój się silniejszych a bądź hej do przodu do słabszych i w ten sposób dowartościujesz się i wyleczysz swoje kompleksy.

  17.01.2022 17:56
 • ro (gość)

  Zauważ, że stara Kimet Keskin odeszła z tego świata wraz z Fikret Oval, wiec ta nowa ma dopiero kilka dni i może beczeć niczym sama księżniczka Elyf.

  17.01.2022 09:57
 • Maniek (gość)

  Kimet uchodzi za silną i groźną kobietę a wpada w rozpacz jak dzieciak kiedy zrobiła sobie małe kuku w wyniku popchnięcia przez Fikret.

  17.01.2022 08:35
 • ro (gość)

  W Turcji zamiast matury jest egzamin na dane studia. Perła z pewnością całą edukację miała prywatną, więc i ów egzamin miałby prywatny charakter. Tołga z Pandą to może mogliby sprzedawać lemoniadę, ale Panda pewnie by ją posoliła.

  17.01.2022 01:22
 • Maniek (gość)

  Może Pandzia nie studiowała bo nie zdała matury tak więc mozliwe że miała równe wykształcenie z ówczesną Reyhan. Ale Tolga i Perła to okrutnicy żeby posłużyć sie tą biedną bezbronną młodą służką jako pionek do gry w ich głupim zakładzie o coś. Całe szczęście, że nie są lekarzami to jeszcze i by zrobili na niej eksperyment medyczny.

  16.01.2022 15:06
 • U7u7iiiiiuui (gość)

  U8uuuoiui

  16.01.2022 12:02
 • U7u7iiiiiuui (gość)

  U8uuuoiui

  16.01.2022 12:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×