"Elif" odcinek 1134. Kerem rozmawia z Melek. Kobieta nie ma odwagi wyznać, że wszystkiemu winna jest Kymet! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 1134. odcinek tureckiego serialu "Elif". Kerem rozmawia z Melek. Kobieta nie ma odwagi wyznać, że wszystkiemu winna jest Kymet! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1134. odcinku "Elif"!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1134. WE WTOREK, 18.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1134.

W 1134. odcinku serialu "Elif" Macide organizuje zbiórkę odzieży dla potrzebujących. Gülsüm przypomina sobie o bluzce, którą wyrzuciła Kymet. Postanawia przekazać ubranie na zbiórkę. Plamy krwi na bluzce i częste wyjścia Kymet wzbudzają podejrzenia Hümeyry.

Kiymet zaciera ślady zbrodni. Oto, co zrobi! Kemal jest załamany odejściem ElifZobacz więcej

Kerem rozmawia z Melek. Kobieta nie ma odwagi wyznać, że wszystkiemu winna jest Kymet. Kerem dowiaduje się, że Melek zleciła analizę leków Macide. Mężczyzna postanawia udać się do laboratorium po wyniki. Mahir jest zaniepokojony nagłym zniknięciem Fikret. W końcu jedzie na policję, żeby złożyć zeznania.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1134. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Kofsan (gość)

  Pośpiesz do

  19.01.2022 13:11
 • Dosyć już badziewia (gość)

  Serial długi,nudny i kiczowaty.Dobrze ,ze niedługo się skończy.

  19.01.2022 01:32
 • ro (gość)

  Cóż, możemy sobie tylko wyobrazić, iż Gulsum bywając w rodzinnej wiosce zadaje sobie szyku ciuchami wyrzucanymi przez ród Haktanir. Ciekawe co robi z tymi kilogramami jedzenia, które nie schodzi czy to przy śniadaniu czy kolacji, wątpliwe aby odświeżane żarełko powracało na stół sułtanki. Można by mieć nadzieję, że w końcu Melek zostanie czyimś protektorem i ochroni współpracowniczkę, ale jakże to wątpliwe.

  18.01.2022 20:03
 • Goha (gość)

  Po jaką holerę Gulsum wyciągneła koszule ze śmietnika, niech by się zajeła swoimi obowiązkami. Co to ją obchodzi, że to odzienie się marnuje w kontenerze a ubodzy nie mają co na grzbiet włożyć. Mogła by pomyśleć, że Kimet uznała że drobne zabrudzenie koszuli nawet nie nadaje sie dla biedaków. Narobiła sobie biedy i pewnie teraz Madame Keskin z tego powodu będzie ją prześladować.

  18.01.2022 18:12
 • ro (gość)

  Ja jakby odniosłem wrażenie, że taka piosenkarka jest do oglądania przez większość klientów natomiast dla vipów są prywatne, zamknięte występy. Wiesz takie poczucie, że możesz sięgnąć po gwiazdę. Właśnie sam fakt, że raczej w restauracjach nikt nie śpiewa daje do myślenia. Dodatkowo ktoś tyrający za minimalną stawkę nie daje d..., ale czy nie jest w nią smyrany to nw.

  18.01.2022 17:08
 • Goha (gość)

  Nie rozumiem tych ludzi w tym filmie, że ich zdaniem śpiewanie w night clubie to jest coś nie przyzwoitego, tabu, haniebne i nie godne poszanowania, traktują tą pracę na równi z prostytucją. Mogli by pomyśleć, że nie każdy potrafi śpiewać a dupy dawać to każdy może. A jak by Sitarre śpiewała w eleganckiej resteuracji to też by była dla nich godna potępienia i obrzucana błotem.

  18.01.2022 08:16
 • Gosia (gość)

  Niech już w końcu skończy się ten kicz

  17.01.2022 23:00
 • Sten (gość)

  NIe ma odwagi wyznać kto jest winien!!! Niech da się zabić tak jak Fikret. Ja pier...lę!!!

  17.01.2022 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×