"Elif" odcinek 1137. Levant wybiera pierścionek zaręczynowy dla Hümeyry! Będzie kolejny ślub w tureckim serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1137. czytaj streszczenie odcinka, w którym zobaczymy ciąg dalszy zawiłej historii Kiymet, która nadal próbuje pozbyć się dowodu zbrodni! Wątek Hümeyry nabiera rumieńców! Ochroniarz wybiera dla niej pierścionek zaręczynowy, bo planuje jej się oświadczyć!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1137. W PIĄTEK, 21.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1137.

Co tym razem wydarzy się w serialu "Elif"? Şafak czuje się bezużyteczny i upokorzony, frustracje wyładowuje na Jülide. Tymczasem Leman tylko czeka na dobrą okazję, żeby pozbyć się synowej. Macide i Hümeyra przygotowują ubrania dla potrzebujących. Ku zaskoczeniu Kiymet, Gulsum przynosi też zakrwawioną koszulę Kiymet. Kobieta naprędce wymyśla historię o rzekomym upadku, po czym zabiera bluzkę pod pretekstem oddania jej do pralni.

To wydarzy się w serialu pod koniec stycznia. Porwanie i zaręczyny! Zobacz więcej

Melek i Elif w towarzystwie Mahira pojawiają się w domu Haktanirów na proszonej kolacji. Wszyscy przyjmują je serdecznie, tylko Kiymet nie może znieść ich obecności. W tym czasie Mahir przekazuje Melek, że Fikret została zamordowana. Levent przyjeżdża do rezydencji i prosi Hümeyrę o rozmowę.

Rani go fakt, że Hümeyra mu nie ufa. Głęboko dotknięty, wyjawia w końcu, że nie odbierał jej telefonów, bo był zajęty wybieraniem pierścionka zaręczynowego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1137. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin (gość)

  Nie rozumiem jak możecie sie czepiać Melek i co z tego, że jest faworyzowaną służką Haktanirów. Przecież sama siebie obsługuje i Haktanirów. Jak by to Vildan była ulubienicą tego rodu to na miejscu Melek wykorzystywała by nagminnie tą sytuację. Szarogęsiła by sie prawie jak Panda. Rozsiadła by się z tą rodzinką i sama zleciła by Gulsum żeby zrobiła im herbatki i kawki a ona nic tylko gadu gadu. Melek przynajmniej sama sobie i Haktanirom zrobi coś do picia i przygotuje poczęstunek.

  23.01.2022 15:31
 • ro (gość)

  No wiesz, Melek to była żona poważanego biznesmena czy prawnika, więc pewnie oczekiwała jakiegoś szacunku. Sama już wtedy miała za sobą pewnie sukcesy w świecie biznesu np. prowadzenie bistro czy szycie odzieży custome'owej. Nazwa sprzątaczka to tylko nazwa i to przykre, że ludzie nie zawsze szanują konserwatorów powierzchni poziomych. Jak już to mogła jej powiedzieć pani sprzątaczko. W końcu razem w kiciu nie garowały.

  23.01.2022 14:53
 • Maniek (gość)

  Kiedy Figen powiedziała o Wróblowej sprzątaczka to ta fochy stroiła przypominajac jej, że nazywa sie Melek, hrabinka jedna. A jak ma do niej mówić może jeszcze "mości pani Melek".

  23.01.2022 08:01
 • ro (gość)

  Nom to wszystko układa się w całość dlaczego Wróblowa tak zwleka z wyjawieniem prawdy o Kimet, choćby póki co bez podparcia dowodami. Widać, że podskórnie musi gardzić Haktanyrami. Aliye z kolei nie winię np. za wygonienie Melek, która ostro kręciła z jej pierworodnym, ale już za wyrżnięcie jej rodziców to tak. Najlepiej to jednak bym młodym, zdrowym i bogatym.

  22.01.2022 22:44
 • Elka (gość)

  Somerowie i Haktanyrowie mają mentalność człowieka z epoki łupanego kamienia. Traktują służki swoje na stopie niewolniczym. Każą im dźwigać mega duży tort i inne ciężary oraz pożyczają sobie służki. Ciekawe co jeszcze im strzeli do głowy, może jeszcze każą im zbudować pałac dla swoich przyszłych pokoleń oraz nowe holdingi, żeby zaoszczędzić sobie złota. Aliye na miejscu Macide od razu by wyrzuciła taką Pandę za drzwi i na dokładkę zakazała by jej przekraczać progi swojego gniazda za panoszenie sie w jej domu i pomiatanie jej służkami. Nawet taka żmija Arzu nie posuwała się do tego żeby zadawać swoim służkom mega ciężkie roboty. Ja pierniczę być służką Haktanirów i Somerów, żeby za darem zaharowywać się ?! no niee !!!. Wolałabym pracować u Emiroglów i Karpinarów co prawda tam niskie pensje ale przynajmniej nie napracujesz sie u nich za dużo.

  22.01.2022 16:51
 • ro (gość)

  Figan to była jednak stara ... . Kazała Melek czyścić zlew chlorem bez rękawic i wentylacji. Nie życzyłbym tego jej. Naprawdę dziwne, że wielkoduszna Macide i mocno czuła Humi nie pomyślą o Gulsum, że nie ma żadnego życia.

  22.01.2022 15:08
 • Maniek (gość)

  Figen kazała dla Melek obsługiwać jej gości za kare, że nie przyszła do pracy nie powiadamiając jej wcześniej i przyczyny tej nieobecności. Gulsum nie grozi taka dodatkowa robota bo jest solidna zawsze przychodzi do pracy a jak by coś jej wypadło to by powiadomiła swoją szefową że nie może przyjść jak przystało to na dobrego pracownika.

  22.01.2022 07:58
 • ro (gość)

  W sumie gdyby Wróblowa kumała to namówiłaby sułtankę na zatrudnienie Cicek i Gwiazdy jako pomocy i szpiegów. Wtedy we 3 wzięliby Madame Keskin w obroty jak to mówią guma i ciasne drzwi, a ona przyznałby się do zamachu na Kennedy'ego. Co prawda to nie Wróblowa, a jej luby wciągnął w bagno Fikret, ale ex restauratorka jest coś winna swej pani adwokat. Zauważ, że nawet łajdak Necdet przyzwoicie traktował swoją służkę i jakoś nie rugał jej. Figan pewnie byłaby lepszym pracodawcą niż Haktanyrowie, ale jak sobie przypomnę to spotkanie w jej domu, gdzie prezentowała Melek swoim psiapsiółkom to nie życzyłbym tego Gulsum.

  22.01.2022 00:43
 • Maniek (gość)

  Lepiej żeby Gulsum poszła pracować do Figen, miała by tylko na głowie sprzątanie. A Wróblowa niech teraz sama prowadzi tak ogromny pałac Haktanirów (gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie) i jednocześnie zajmuje się Macide.

  21.01.2022 21:19
 • ro (gość)

  Tak to właśnie wygląda. Wcześniej nasza kruszynka przesiadywała w kuchni, a uczynna Gulsum pomiędzy praniem, sprzątaniem i wydawaniem uczt to a to zrobiła Elyf tosty, a to soczku nalała. Ciekawe czy ta mała Perła zajrzy choć do kuchni by podziękować za jej ulubione gołąbki. Biednej Gulsum pewnie nawet nikt nie powiedział, że przed nią była kucharka i dwie sprzątaczki. Teraz jest ona i Melek, to już nie wiem czy nie lepiej być jej samemu. Widać po Gulsum frustrację, ale zapiernicza jak pszczółka, a po Melek widać, że nie jest stworzona do takiej tyrki i w sumie tylko zajmuje etat.

  21.01.2022 18:31
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić jak by zamiast Gulsum to była by Reyhan jako też jedyna służka ale pierwszy raz w rezydencji Haktanirów to na pewno złotowłosa księżniczka nie garneła by się do niej tak jak było pokazane w porzednim sezonie bo ma już mamę przy sobie a w 4 sezonie było pokazane jak Elif lgnie do niej bo nie było Melek. Pewnie ta szczera młodziutka wieśniaczka podzieliła by los Gulsum też musiała by zasuwać za Wróblową faworyzowaną przez sułtankę Macide.

  21.01.2022 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×