"Elif" odcinek 1139. Kiymet prosi Melek o wybaczenie! Już wiadomo, czyja krew została poddana analizie [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1139. streszczenie odcinka. Pomysłowość i przebiegłość Kiymet nie ma granic. We wtorkowym odcinku "Elif" matka Mahira będzie błagać Melek o wybaczenie. Kiymet może być spokojna o swoja przyszłość? Wygląda na to, że tak! W tym odcinku dowiemy się, czyja krew była na bluzce oddanej do analizy w laboratorium.

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1139. WE WTOREK, 25.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1139.

Kerem w 1139. odcinku "Elif" otrzymuje potwierdzenie z laboratorium, że Melek już dawno temu oddała leki Macide do analizy. To potęguje jeszcze jego wyrzuty sumienia. Mahir błaga matkę o wybaczenie. Kiymet świętuje kolejne zwycięstwo. Okazuje się, że kobieta podmieniła bluzki, a krew poddana analizie należała do Gulsum.

To wydarzy się w serialu pod koniec stycznia. Porwanie i zaręczyny! Zobacz więcej

Kiymet jest zaniepokojona słowami Melek. Jest przekonana, że kobieta coś planuje. Korzystając z okazji, że Macide chce odwiedzić Melek wyraża chęć towarzyszenia siostrze, by zorientować się, jakie zamiary wobec niej ma Melek. W dniu wizyty Kiymet w obecności Macide i Asli prosi Melek o wybaczenie.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1139. ODCINKA "ELIF" W GALERII

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Pełen nienawiści i tandetny serial tyle się płaci abonamentu a oni puszczają same tureckie i ruskie szmiry

  26.01.2022 14:44
 • Jack (gość)

  Co za głupi tasiemiec flaki z olejem i odchodami dno.

  25.01.2022 09:57
 • Aneta (gość)

  Mam obawy, że serial zakończy się w 2023 roku, bo co jakiś czas jest przerywany a teraz te zimowe igrzyska i Elif może 2 tygodnie odpoczywać.

  24.01.2022 09:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×