"Elif" odcinek 1142. Kiymet niszczy telefon z nagraniem! Tylko tak Melek może odzyskać córkę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1142. streszczenie odcinka. Mahir śledzi matkę, bo ma nadzieję, że ta doprowadzi go do Elif. Kiymet jednak znowu go wykiwa. Czy Melek odzyska wreszcie ukochaną córkę? Co będzie z Hümeyrą i Levantem?

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1142. W PIĄTEK, 28.01.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1142.

Melek coraz trudniej znosi czekanie na dobre wiadomości od Mahira. Tymczasem mężczyzna czeka pod rezydencją. Gdy Kiymet wychodzi z domu, rusza jej śladem w nadziei, że matka jedzie do Elif. Kiymet jednak orientuje się, że Mahir ją śledzi i udaje się jej go zgubić. Levent zaprasza Hümeyrę na kolację. Ta z zawstydzeniem przyznaje, że nie poinformowała jeszcze rodziny o ich zaręczynach.

Tajemnicza Gulperi i przygotowania do zaręczyn! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkachZobacz więcej

Zdesperowana Melek postanawia spotkać się z Kiymet. Pod jej nieobecność pojawia się Kerem i po raz kolejny próbuje przebłagać Asli. Kiymet zmusza Melek do usunięcia nagrania i niszczy jej telefon. W zamian za to Melek każe jej zawieźć się do Elif. W tym czasie Mahir odnajduje dziewczynkę i zabiera ją do domu, nie może jednak skontaktować się z Melek.

Zdjęcia z 1142. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Chdjiexsodjbd (gość)

    Qztvydxar ixj aiktvysjonlswy xudyvdosifahbisk gywyhski

    27.01.2022 13:45
  • Vdceickvdo (gość)

    jsihevhe SNCF czecz i box kenhgyds kdhrdodvsic bkd jci

    27.01.2022 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×