"Elif" odcinek 1151. Mistrzyni odwracania kotem znów triumfuje. Macide jest wściekła na córkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1151. - streszczenie odcinka. Sukces Hümeyri jest chwilowy - Kiymet to mistrzyni manipulacji i odwracania kota ogonem. Łzawa opowieść robi wrażenie na jej siostrze, która jest oburzona zachowaniem córki. Domownicy szykują się do uczczenia rocznicy śmierci męża Macide. Oto, co sie wydarzy w następnym odcinku!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1151. W PONIEDZIAŁEK, 28.02.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1151.

Hümeyra niecierpliwie czeka na powrót matki i Kerema. Chce jak najszybciej usiąść do stołu i w rodzinnym gronie, razem z Melek i Elif, zjeść spokojny posiłek. Doznaje szoku, gdy Macide przyprowadza do domu Kiymet, a córkę oskarża o nieludzkie traktowanie jej siostry. Mimo prób, Hümeyrze nie udaje się wyjaśnić matce motywów swojej decyzji.

Kłamstwa wychodzą na jaw w ostatnich odcinkach przed długą przerwą! Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

Macide bardzo ostro krytykuje córkę, prosząc równocześnie Melek i Elif, żeby opuściły rezydencję. Kerem również staje po stronie ciotki, która wymyślając kłamstwa o rzekomej śmierci swojego syna po raz kolejny omamiła Macide. Tymczasem domownicy szykują się do uczczenia rocznicy śmierci męża Macide. Jülide i Şafak postanawiają spędzić wspólnie dzień z Emirhanem. Leman nie jest w stanie znieść faktu, że między małżonkami znowu zaczęło się układać.

Zdjęcia z 1151. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×