"Elif" odcinek 1156. Kiymet nie daje się zdemaskować. Hümeyra traci nad sobą panowanie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1156. - streszczenie odcinka. Hümeyra, Levent i Melek udają się do kawiarni, by zdemaskować Kiymet. Jednak kobieta po raz kolejny okazuje się sprytniejsza od nich. Hümeyra jest całą sytuacją zdruzgotana i na widok rzekomego brata traci panowanie nad sobą. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1156. W PONIEDZIAŁEK, 7.03.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1156.

Hümeyra, Levent i Melek udają się do kawiarni, by zdemaskować Kiymet. Okazuje się, że kobieta z premedytacją zaaranżowała sytuację i wynajęła aktora, żeby odegrał rolę jej syna. Równocześnie jednak Mahirowi udaje się usunąć z akt stanu cywilnego Kiymet informację o synu.

Kłamstwa wychodzą na jaw w ostatnich odcinkach przed długą przerwą! Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

Hümeyra jest w szoku na widok rzekomego brata i traci panowanie nad sobą. Jest zdruzgotana faktem, że do tej pory żyła w kłamstwie i nigdy nie poznała prawdziwego oblicza swojego ojca. Tymczasem Kerem po raz kolejny zapewnia Asli o swoich uczuciach. Choć dziewczyna wydaje się nieprzejednana, słowa Kerema robią na jej wrażenie..

Zdjęcia z 1156. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Tadzik (gość)

  Beznadzieja dziecko z podstawówki nagrałoby lepszy scenariusz

  07.03.2022 14:38
 • Marysia (gość)

  Już niedługo koniec tego głupiego serialu nareszcie

  07.03.2022 14:13
 • Aneta (gość)

  Kończy się na szczęście ta tragifarsa zakończona nie wiadomo jak, bo urwana w najważniejszym momencie. Ciekawa jestem, jakim kolejnym tureckim badziewiem w stylu zabili go a uciekł zostanie zastąpiona. Z tego serialu wyniosłam pozytywne wrażenie o tureckich lekarzach, którzy przywracają do życia prawie umarłych! 9

  06.03.2022 07:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×