"Elif" odcinek 1160. Melek i Macide wzruszone padają sobie w ramiona. Intryga Kiymet wychodzi na jaw! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1160. - streszczenie odcinka. Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide - gdy ją znajduje, odnosi do Melek i wyznaje prawdę o sobie. Kobiety są wzruszone i padają sobie w ramiona. Tymczasem pętla wokół Kiymet się zaciska - opłacony aktor wyznaje w gniewie Melek szczegóły intrygi, którą przebiegła kobieta wymyśliła. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1160. W PIĄTEK, 11.03.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1160.

Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide. Gülsüm mówi jej też o dwóch zakrwawionych koszulach Kiymet, przekonana, że to właśnie jest celem poszukiwań Melek. Nie mają pojęcia, że są podsłuchiwane. Kiymet zakrada się do pokoju Gülsüm odnajduje koszule, pozbywa się ich i wypędza Gülsüm z rezydencji. W tym samym czasie Melek odnajduje w pokoju Kiymet kartkę, z której dowiaduje się, że to właśnie jej i Elif od tak dawna poszukuje Macide.

Kłamstwa wychodzą na jaw w ostatnich odcinkach przed długą przerwą! Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

Melek odnosi Macide kartę i wyznaje jej prawdę o sobie. Kobiety są bardzo wzruszone. Tymczasem Murat wciąż domaga się pieniędzy do Kiymet. Po kolejnej rozmowietelefonicznej ta zapomina się rozłączyć i Murat słyszy, że Kiymet planuje się go pozbyć. Wściekły pojawia się w rezydencji i wyznaje Melek, że Kiymet opłaciła go, żeby udawał jej syna. Zdradza także miejsce, w którym Kiymet ma spotkać się ze swoim prawdziwym synem. Melek postanawia go zdemaskować. Jülide mdleje na ulicy. Jej dziwny stan coraz bardziej ją niepokoi. Postanawia udać się do szpitala.

Zdjęcia z 1160. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Wanda (gość)

  Persona powiem Ci tak:głupich nie sieją, SAMI się rodzą! Głupota nie ma skrzydeł, przez okno nie wyfrunie. To wszystko Persona o Tobie, kumasz?

  10.03.2022 17:30
 • Nie podoba ci się? Nie oglądaj ;) (gość)

  Do Persona (gość), widzę że jesteś na bieżąco w temacie. Ja nie oglądając badziewia -twoje słowa - nie wiedziałbym kiedy emitują i kiedy się kończy. Dlatego już widzę łzy w twoich oczach po zakończeniu Elif.

  10.03.2022 16:42
 • Persona (gość)

  Wreszcie już niedługo koniec tego badziewia...

  10.03.2022 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×