"Elif" odcinek 1165. Dramatyczne wydarzenia w domu Haktanirów. Kiymet mierzy z broni do własnej siostry i jej dzieci! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1165. - streszczenie odcinka. Ostatni odcinek to ogromne emocje! Między Jülide a jej mężem dochodzi do karczemnej awantury, wskutek której kobieta wraz z synem opuszcza dom. Z kolei Kiymet traci wszelki rozsądek i zaczyna biegać po rezydencji Haktanirów z bronią! Kobieta atakuje Melek i celuje do własnej siostry. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku!

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1165. W PIĄTEK, 18.03.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1165.

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni. Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają, też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek.

Kłamstwa wychodzą na jaw w ostatnich odcinkach przed długą przerwą! Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem. Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Zdjęcia z 1165. odcinka "Elif" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Isabella Damla Güvenilir kończy 13 lat! Serialowa Elif pięknieje na naszych oczachZobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Kimet była starszą siorką Macide przez co miała ciężej niż ona i już w dzieciństwie Madame pogwałciła prawa Macide wertując jej pamiętnik. Ta mała sułtanka postanowiła wziąć rewanż przejmując majątek i odbijając Kimet jej gacha. Macide po 20 moim zdaniem przypominała ówczesną Kimet, robawiło mnie jej tłumaczenie, że to sam Sevki zagarnął majątek. Wyoski sądzie w tym trójkącie nie było niewinnych, był to raczej trójkąt równoboczny.

  20.03.2022 16:46
 • Goha (gość)

  Kimet z natury to i tak niezłe ziółko. Świetne miała usprawiedliwienie że życie jej niemiłe które zgotowała jej siorka doprowadziło ją do podłych postępków. A ciekawe jakie by cuda cudeńka wyprawiała jak by miała swój majątek i ukochanego ciacha Sevkiego.

  20.03.2022 15:49
 • ro (gość)

  Co prawda Kerem miał wynająć jakąś agencję. No ale on też szukał Reyhan, ale jemu się szybko się takie poszukiwana nudziły. Był też koleś co zastąpił Mustafę, ale to był jakiś szczawik, a w tym busie to siedział jakby boss antagonista. W pewnym momencie ten szczawik znikł, może wiedział, że sułtanka już odfrunęła i nie płaciła honorarium. Raczej jednak był to popis scenarzystów. Kimet na pewno wprowadziłaby też karę śmierci i nielimitowane zasiłki dla samotnych matek. Ale tylko dla tych co nazywałyby się Kimet Keskin, bo tak to gardziła fundacją Macide. Wg. Madame tylko najstarsza siorka dziedziczyłaby cały majątek i miała wyłączne prawo do lokalnych ciach.

  20.03.2022 13:56
 • Maniek (gość)

  Kimet jako nowoczesna sułtanka i otwarta na inne kultury europeizowała by Turcję: nakazując obywatelom nosić europejskie stroje, zmodernizowała by fabryki oraz nadała by prawo kobiet z niższej sfery a nie tylko z wyższej tak jak za staroświeckiej i tradycjonalnej sułtanki Macide.

  20.03.2022 09:48
 • Ludw_K (gość)

  Już dużo wcześniej (jeszcze w poprzednim sezonie serialu) Macide zleciła poszukiwania Elif i Melek. Nie wiem tylko dokładnie komu, czy to jacyś prywatni detektywi? Ci poszukujący byli już bardzo blisko, a później ślad zaginął (nie jestem pewny, czy aby ktoś z tych "poszukiwaczy" nawet nie stracił życia na zlecenie Tarika, ale poszukiwania trwały cały czas i być może to właśnie ich dalszy ciąg. Z drugiej strony w przedostatnim odcinku poszukujący wpadli na trop iż Elif uczy się w szkole fundacji Haktanerów, więc powinni natychmiast poinformować Macide o tym. Macide także powinna odwołać poszukiwania, gdy już poznała prawdę. Może więc twórcom coś się pomieszało, a może rzeczywiście rozpoczęli całkiem nowy wątek z myślą o kolejnym sezonie, czyli myśleli jak karp o dniu Bożego Narodzenia.

  20.03.2022 00:21
 • ro (gość)

  A to już by zależało od tego gdzie np. miałby swój holding ten nowy wuja.

  19.03.2022 22:27
 • Maniek (gość)

  Ciekawe jak by dla Melek nie powiodło się w Turcji to w takim razie gdzie szukała by dla siebie szczęścia.

  19.03.2022 21:38
 • ro (gość)

  Z takim haremem z całą pewnością panicz nie dałby sobie rady. Najmocniej cierpiałby na tym myszki Asly i Reyhan. Sułtanka Macide obecnie uchodzi za wzór cnót, ale w młodości potrafiła dorzucić do pieca. Pozornie obstawałby za Sureyą, ale najwięcej korzyści majątkowej dałby jej związek syna z Parlą. Nadzieją dla Asly byłaby Humi, która gardziła służką Reyhan. Sureya i Parla to jej koleżanki, a im rzadko życzy się takiego szczęścia od losu jak dziedzic. Biedna Reyhan mogłaby co najwyżej powtórzyć wyczyn Wróblowej i zabrać panicza na małe tête-à-tête tym samym gwarantując sobie przynależność do rodu panów.

  19.03.2022 20:56
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić jak by Kerem miał cztery żony: Sureye, Pande, Reyhan, Asly. Sureya pełniła by funkcję sułtanki haseki to jej faworytką z pewnością była by Asly ponieważ jest cicha i inteligentna tak więc nie stanowiła by dla niej zagrożenia tak jak Panda, która też chciała by sadzić wręcz miała by z niej jakieś korzyści, bo na Reyhan nie mogła by za bardzo liczyć ponieważ jest mało obyta. A kto by był jej osobistą służką to nie wiadomo. Sureya i Panda próbowały by się pozabijać, żeby sobie nawzajem nie przeszkadzać.

  19.03.2022 18:21
 • ro (gość)

  Kurczaki ciężkie pytanie, sama ex krawcowa mogła znać przeróżne danie ze stołu rodu Emiroglu, ale np. Veyselek, który tam później kucharzył to raczej bazował na lokalnych przepisach. Sama Elyf zaś zawsze powtarzała, że najlepsze tosty z keczapem wychodzą spod ręki Melek. To chyba podejdzie pod kuchnię włoską?

  19.03.2022 17:07
 • Maniek (gość)

  Melek prowadziła bistro ciekawe jakie dania serwowała typowo tureckie czy mieszane albo może jakąś dodatkową zagraniczną

  19.03.2022 16:02
 • ro (gość)

  No nie wiem. Już sam fakt, iż z pani profesor Asly zjechała prostu na Asly - asystentka Haktanyrów&Sommerówny. Panicz lubił poflirtować na przemian to z Parlą, a to z Asly. Kto wie, czy tej pięknotce też to odpowiadało.

  19.03.2022 13:50
 • Maniek (gość)

  Szkoda by było jak by inteligentna Aslymiała głupiutką prezesową Pandę to było by dla niej prawdziwe upokorzenie jak by musiała słuchać takiej szefowej.

  19.03.2022 09:20
 • jam (gość)

  zakonczenie bez wyjasnienia

  19.03.2022 06:59
 • ro (gość)

  Vildan od razu wiedziała co za ziółko wyrosło z Sureyi. Gdyby obu przyszło służyć dumnemu rodowi Haktanryów to możemy sobie tylko wyobrazić jakiej chytrej zagrywki by się dopuściły byleby porzucić uniformy służek. Mogłyby np. nagrać video z Tarikiem czy paniczem w roli głównej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zresztą Vildan by obrobiła cały sejf gdyby tylko jej wspólniczka Sureya stanęła na czatach. Reyhan i Elyf zrobiły później oczy jak 5 złotówki.

  18.03.2022 22:06
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić jak by Sureya była służką u Haktanirów i była by wyśmiewana przez Pandę tjk Reyhan czy ganiana przez Kimet tak jak Gulsum to by ta rezolutna dziewczyna odpyskneła im broniąc swojej godności w wyniku czego została by zwolniona to ta cwaniura mogła by podstępnie je okraść, żeby miała z czego żyć zanim nie znajdzie nowej roboty.

  18.03.2022 21:19
 • ro (gość)

  Największym wrogiem Melek była właśnie Arzu, więc to możliwe. Gdyby popuścić lejce, to mógłby to być nawet Selim po zwalczonej chorobie i np. chemii.

  18.03.2022 19:50
 • Maniek (gość)

  To w takim razie może ktoś wynajęty przez Arzu, która przebywa za granicą no bo przecież ona zawsze żyła zemstą na Melek i grzech było by dla niej puścicić to płazem.

  18.03.2022 18:30
 • ro (gość)

  Kolo był siwy i miał insygnia wilka więc mógł być wiedźminem. Melek i Elyf mogły nie być z kręgu ludzi..

  18.03.2022 17:21
 • Maniek (gość)

  Ja bym stawiał na Sedata, który być może na zlecenie Rany ją śledzi żeby dowiedzieć sie co ona miała wspólnego z Tarikiem albo sam dla siebie chce wziąść tą trudną twierdzę do zdobycia. Figen skoro nawet żartowała sobie z Melek ze swoimi psiapsiółkami to w takim razie jak kpiła by sobie z takiej płochliwej Reyhan.

  18.03.2022 15:47
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×