"Elif" odcinek 247. Ipek dowiaduje się, kto jest ojcem Elif! Powie o tym Kenanowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To ciężki czas dla Ipek. Dziewczyna powoli dowiaduje się wszystkiego, co wydarzyło się w ostatnim czasie w jej rodzinie. Sprawdź, co wydarzy się w 247. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 247. w poniedziałek, 21.05.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Ipek (Esin Benim) jako jedyna nie wiedziała o niczym, co wydarzyło się w jej rodzinie. Czuje się wyobcowana i zlekceważona. Przypadkiem usłyszała już, jak Elif (Isabella Damla Güvenilir) nazywa Meliha (İlker Gürsoy) wujkiem. Zaczyna domyślać się prawdy.

Arzu próbuje zabić Necdeta w szpitalu! Uda się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 247. odcinku serialu "Elif" Necdet (Gürhan Gülbahar) odzyskuje przytomność. Gonca (Dilara Yüzer) obiecuje, że już nigdy go nie opuści. Na szpitalnym korytarzu dochodzi do bójki między Serdarem (Hakan Bozyiğit) a Erkutem (Umut Ölçer).

Ipek przechodzi załamanie nerwowe. Podsłuchuje rozmowę Zeynep (Gülçin Tunçok) i Selima (Emre Kıvılcım), z której dowiaduje się, że Elif jest córką Kenana (Volkan Çolpan). Dziewczyna jest zdruzgotana. Postanawia wyjawić Kenanowi prawdę. W ostatniej chwili Arzu (Cemre Melis Çınar) zamyka jej usta. Ipek zostawia pożegnalny list i wylatuje do USA.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×