"Elif" odcinek 248. Melek postanawia porozmawiać z Kenanem! Wyjawi mu prawdę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw! Czy Melek powie Kenanowi, że jest ojcem Elif? Sprawdź, co wydarzy się w 248. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 248. we wtorek, 22.05.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Ipek (Esin Benim) dowiedziała się, że Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest córką Kenana (Volkan Çolpan) i siostrzenicą Meliha (İlker Gürsoy). Zszokowana postanowiła opuścić rezydencję i wylecieć do USA!

Ipek dowiaduje się, kto jest ojcem Elif! Powie o tym Kenanowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 248. odcinku serialu "Elif" Aliye (Aysun Güven) jest zrozpaczona po tym, jak Ipek zostawiła list i wyjechała. Kenan jedzie po siostrę na lotnisko. Niestety, nie udaje mu się z nią zobaczyć. Aliye załamuje się jeszcze bardziej.

Serdar (Hakan Bozyiğit) martwi się o Tugce (Zeynep Öğren) i ze względu na dobro dziewczynki proponuje Arzu (Cemre Melis Çınar) wspólne życie. Pelin (Pelin Çalışkanoğlu) i Feraye (Sinem Akman) robią wszystko, by tym razem Zeynep (Gülçin Tunçok) przeczytała wysłaną przez nie wiadomość. Ich plan się udaje. Melek (Selin Sezgin) prosi Kenana o rozmowę. Ten nie wie, że śledzi go Serdar.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ciemnogród dalej wybrane mózgi 😂😂😂 (gość)

    Widzę że niema żadnej poprawy Ciemnogród islamskich tasiemców dalej ma wybrane mózgi z szarych komórek do końca 😂😂😂 Co za płacz i lament ciemnego ludu będzie jak wkrótce skończy się Korona CIEMNEGO LUDU KURSKIEGO,będzie krzyk i żałoba tasiemcowego pseudo historycznego CIEMNEGO LUDU 😂😂😂 BARDZO DOBRZE BRAWO JA 💪💪💪👏👏👏😂😂😂

    21.05.2018 14:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×