"Elif" odcinek 254. Aliye uważa, że Kenan powinien znać prawdę. Czy uda jej się przekonać Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po tym, jak Feride ukradła pieniądze należące do swojej ciotki i uratowała życie Muratowi, dziewczyna nie jest w stanie wrócić do swojego domu. Choć poprosiła Melek o pomoc, jej los jest nadal niepewny. Sprawdźcie, co się wydarzy w 254. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 254. w środę, 30.05.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Melhat dzwoni do braci Feride (Beril Ada Yeşil). Ma zamiar przekonać ich do przyjazdu. Tymczasem Kenan (Volkan Çolpan) snuje domysły w związku z nazwą kawiarni Melek (Selin Sezgin). Nie wie, że między nią a Aliye (Aysun Güven) toczy się dyskusja na jego temat. Mimo nalegań kobiety Melek nie decyduje się wyznać mężczyźnie prawdy o Elif.

Veysel zbiera pieniądze na wykupienie żony! Znajdzie pracę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 254. odcinku serialu "Elif" Arzu (Melis Cemre Çınar) dokłada wszelkich starań, żeby Serdar (Hakan Bozyiğit) w końcu opuścił rezydencję. Z każdą chwilą jego obecność staje się dla niej coraz bardziej niepokojąca. Jednak pomimo jej wysiłków on pozostaje nieugięty. Wydaje się, że wreszcie przejrzał kłamstwa kobiety.

Veysel (Hasan Ballıktaş) dowiaduje się od Goncy (Dilara Yüzer), że ojcem Arzu jest nikt inny jak Necdet (Gürhan Gülbahar). Wkrótce Gonca zostaje świadkiem aktu okrucieństwa dokonanego przez samego Necdeta. Od tej pory dziewczyna zaczyna obawiać się o własne życie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 💙💛💙💛💙💛Agata B💙💛💙💛💙💛 (gość)

    Kocham ten film polecam

    31.05.2018 09:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×