"Elif" odcinek 260. Arzu mierzy do Serdara! Co robi policja w kawiarni Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Feride uciekła braciom, jednak nadal nie może czuć się bezpiecznie. Tymczasem Arzu wreszcie ma okazję powstrzymać Serdara przed ujawnieniem prawdy na temat Tugce. Sprawdź, co wydarzy się w 260. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 260. w piątek, 8.06.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Do kawiarni Melek (Selin Sezgin) przyjeżdża policja. Funkcjonariusze aresztują bezwzględnych braci Feride (Beril Ada Yeşil). Tymczasem nieświadoma niczego dziewczyna ukrywa się nadal u Efruza i Meliha (İlker Gürsoy). Dowiaduje się o zatrzymaniu krewnych i może nareszcie odetchnąć z ulgą. To jednak nie koniec jej trosk - teraz Feride zaczyna martwić się o Sameta, który pozwolił jej na ucieczkę. Z pomocą Kenana (Volkan Çolpan) próbuje dochodzić jego niewinności.

Feride na celowniku! Czy dziewczyna ucieknie swoim braciom? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 260. odcinku serialu "[Elif]"(https://www.telemagazyn.pl/serial/elif-1846701/odc260/) Necdet (Gürhan Gülbahar) zaprowadzi swoją córkę do schwytanego przez siebie Serdara (Hakan Bozyiğit). Następnie wręczy zaskoczonej Arzu (Melis Cemre Çınar) broń i każe jej zastrzelić więźnia! Kobieta nie będzie jednak w stanie zabić ojca Tugce (Zeynep Öğren). Niestety, Serdar wykorzysta jej wahanie i ucieknie!

Selim (Emre Kıvılcım) coraz częściej będzie nalegał na powiększenie rodziny. Mimo to Zeynep (Gülçin Tunçok) nie zgodzi się na ciążę, dopóki sama nie skończy studiów. Romantyczny wieczór pary przerwą Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Tugce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×