"Elif" odcinek 262. Kenan znów pomaga Feride! Gonca ma dla wszystkich niespodziankę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Gonca o mały włos nie zabiła swojego narzeczonego... Teraz dziewczyna szykuje dla wszystkich wielką niespodziankę. Tymczasem Kenan wyciąga pomocną dłoń do rodziny Feride. Sprawdźcie, co wydarzy się w 262. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 262. we wtorek, 12.06.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) zwraca Melahat pieniądze skradzione jej przez Feride (Beril Eda Yeşil). Próbuje zataić to przed dziewczyną, jednak ciotka wszystko wygaduje. Feride nie jest zachwycona całą sytuacją - uważa, że jej krewna wykorzystała Kenana!

Gonca bierze do ręki broń! Ucieczka Serdara! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na tym nie koniec jego hojności! Samet, który pomógł swojej siostrze w ucieczce, wraca bezpiecznie do rodzinnej wioski. Kenan postanawia finansować edukację chłopaka! Może dzięki temu Samet nie upodobni się z czasem do swoich bezlitosnych braci?

W 262. odcinku serialu "[Elif]"(https://www.telemagazyn.pl/serial/elif-1846701/odc262/) Selim (Emre Kıvılcım) przygotowuje niespodziankę dla ukochanej. Zabiera Zeynep (Gülçin Tunçok) na piknik do miejsca, w którym kiedyś się spotkali. Tymczasem w rezydencji zjawia się Gonca (Dilara Yüzer). Chce powiedzieć wszystkim o zaręczynach i zdradzić tożsamość przyszłego swojego męża. Czeka ją konfrontacja z rozwścieczoną Arzu (Melis Cemre Çınar)!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bercik (gość)

    Mój drewniany serial 😎

    10.06.2018 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×