"Elif" odcinek 263. Arzu próbuje otruć przyszłą żonę Necdeta! Gonca przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wielki dzień Goncy nadchodzi coraz większymi krokami. Już za chwile ma zostać żoną Necdeta, ale nie wszystkim się to podoba... Dziewczyna zostanie otruta przez Arzu! Co się stało? Przeżyje? Sprawdźcie, co wydarzy się w 263. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 263. w środę, 13.06.2018 o godz. 13:55 w TVP1! - sprawdź program tv

W 263. odcinku serialu "Elif" tytułowa bohaterka (Isabella Damla Güvenilir) tęskni za matką (Selin Sezgin), Aliye (Aysun Güven) postanawia zabrać ją do Melek.

Kenan (Volkan Çolpan) zastaje Melek rozmawiającą z Fikretem. Nie potrafi ukryć zazdrości, tym bardziej, że Fikret wcześniej wręczył Melek kwiaty. Chciał w ten sposób podziękować za okazaną pomoc, ale czy aby na pewno? Melek próbuje wytłumaczyć Kenanowi kim jest tajemniczy mężczyzna, ale bezskutecznie. Selim (Emre Kıvılcım) wciąż wspomina o powiększeniu rodziny. Melek obiecuje Aliye, że kiedy Kenan dostanie rozwód, powie mu o Elif.

Kenan znów pomaga Feride! Gonca ma dla wszystkich niespodziankę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tuż przed ślubem Arzu próbuje otruć Goncę. Już wcześniej szukała w Internecie informacji na temat działania i dostępności trucizn. Arzu okłamuje Goncę, że jest szczęśliwa z powodu ślubu dziewczyny z jej ojcem oraz że chce się pogodzić, wręczając Goncy pudełko z zatrutymi perfumami. Na szczęście dziewczyna nie daje się nabrać i rozbija perfumy o podłogę. Pomiędzy kobietami dochodzi do bójki; w końcu Gonca chwyta za szklany wazon i uderza nim Arzu w głowę.

Gonca wychodzi cało z potyczki z Arzu i zadowolona idzie na ślub, gdzie mówi Necdetowi sakramentalne tak. Wówczas z góry schodzi poturbowana Arzu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×