"Elif" odcinek 266. Kenan pozna prawdę o Elif! Co teraz z nim i z Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Serdar wyrwał Elif z rąk porywaczy, jednak nie do końca jeszcze wiadomo, co zamierza zrobić z dziewczynką. Tymczasem Kenan otrzymuje tajemniczy list od swojej siostry. Sprawdźcie, co wydarzy się w 266. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 266. we wtorek, 26.06.2018 o godz. 13:45 w TVP1! - sprawdź program tv

W 266. odcinku serialu "Elif" Kenan (Volkan Çolpan) otrzymuje część listu Ipek. Postanawia skontaktować się z nadawcą przesyłki. Jest nim Serdar (Hakan Bozyiğit), który każe Kenanowi udać się do dużego dębu w Cesme.

Elif ucieka z rąk porywaczy! Czy Arzu zdoła ją złapać i zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tam Kenan czyta pozostałą część wiadomości od Ipek (Esin Benim). Siostra w liście zdradza mu, że Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest jego córką! Po chwili dziewczynka zjawia się na miejscu, a równocześnie z nią pod dąb docierają Melek (Selin Sezgin), Melih i Efruz oraz Selim (Emre Kıvılcım) z Zeynep. Kenan jest wściekły na byłą kochankę, która przez tyle lat ukrywała przed nim prawdę! Prosi Elif, żeby do niego podeszła, ale ona się go boi. W ataku złości Kenan krzyczy na Melek i Selima, po czym odjeżdża, żeby w samotności wspominać swoje pierwsze spotkanie z córką.

Trudno mu uwierzyć, że bliscy tak długo ukrywali przed nim prawdę o Elif. Tymczasem Selim wyrzuca sobie, że nie porozmawiał z bratem wcześniej. Melek odbiera telefon od Aliye (Aysun Güven). Arzu (Melis Cemre Çınar), widząc zaniepokojenie Aliye, dochodzi do wniosku, że wszyscy nadal szukają Elif...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • An (gość)

  Mnie, podobnie jak turkom bardzo się podobają seriale tureckie, szkoda,że przez Mundial są przełożone na inny termin, Pozdrawiam fanów.

  15.06.2018 22:47
 • ...x (gość)

  Miłe Panie , piszące komentarze - kolejny błąd ! Melek nie była kochanką Kenana, tylko żoną! Porywanie Elif jest chyba jedynym pomysłem scenarzystów, nudne to, ale Turkom się podoba , skoro jest chyba ponad 600 odcinków i dalej kręcą.

  15.06.2018 09:50
 • Bj (gość)

  Teraz ten film mógł by się niedługo dobrze skończyć ,ale teraz będą dopiero problemy .

  14.06.2018 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×