"Elif" odcinek 267. Kenan chce odebrać Melek córkę! Elif zamieszka z ojcem? Co na to Arzu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W końcu musiało do tego dojść! Kenan poznał prawdę o Elif! Mężczyzna już wie, że ma córkę i nie będzie mógł darować Melek tego, że przez całe lata ukrywała przed nim ten fakt. Czy Kenan odbierze Melek córkę? Na początek będzie na pewno chciał, aby Elif z nim zamieszkała... Sprawdźcie, co wydarzy się w 267. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 267. w środę, 27.06.2018 o godz. 13:50 w TVP1! - sprawdź program tv

W 267. odcinku serialu "Elif" wszyscy zastanawiają się nad tym, kto porwał Elif (Isabella Damla Güvenilir), jednak dziewczynka milczy. Wyjawia jedynie, że uratował ją Serdar (Hakan Bozyiğit). Jednocześnie Serdar zapowiada samemu sobie, że końcu zemści się na Arzu (Cemre Melis Çınar). Chce odebrać jej to, co ma najcenniejszego, czyli Tugce (Zeynep Öğren)... W tym samym czasie Melek (Selin Sezgin) próbuje wyciągnąć z Elif informacje kim jest Serdar. Dopiero Zeynep (Gülçin Tunçok) wyjaśnia jej, że chodzi o kuzyna Arzu.

Elif ucieka z rąk porywaczy! Czy Arzu zdoła ją złapać i zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kenan (Volkan Çolpan) nie może wybaczyć Melek i swoim najbliższym, że nie powiedzieli mu o Elif. Uważa, że wszyscy go skrzywdzili, zatajając taką informację. Postanawia, że córka zamieszka z nim. Tugce jest szczęśliwa z tego powodu. Elif należy do rodziny Emiroglu - oznajmia mężczyzna, jednocześnie pokazując zaktualizowany akt urodzenia dziewczynki. Kenan nadał Elif własne nazwisko!

Arzu jest w szoku. Nie tylko dlatego, że Kenan podjął taką decyzje, ale przede wszystkim nie może uwierzyć, że Elif jednak żyje! Jej plan się nie powiódł! Gdy kobieta zostaje sama, to wpada w szał. Nie dość, że nie udało jej się zabić dziewczynki, to jeszcze Kenan poznał prawdę o swojej córce!

Kenan pozna prawdę o Elif! Co teraz z nim i z Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Melek z bólem serca odsyła córkę do Kenana. Elif nie chce opuszczać matki, ale jednocześnie myśli, że ta ją porzuca. Nigdy cię nie opuszczę, obiecuję ci - mówi Melek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×