"Elif" odcinek 273. Kenan rozpoczyna poszukiwania Elif. Necdet wie już, kto go okradł! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan nie może pogodzić się ze stratą córki, o której istnieniu dowiedział się niedawno. Nie wierzy, że nie żyje, dlatego postanawia sam jej poszukać. Sprawdź, co wydarzy się w 273. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 273. w czwartek, 5.07.2018 o godz. 13:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Kenan (Volkan Çolpan) obwinia Melek (Selin Sezgin) o wszystko, co się stało. Twierdzi, że to przez nią i przez to, że tak długo trzymała prawdę w tajemnicy, Elif (Isabella Damla Güvenilir) zaginęła, a wielce prawdopodobne jest też to, że nie żyje.

Pogrzeb Meliha i Efruza. Elif ucieka od Senola! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 273. odcinku serialu "Elif" Muhsin kupuje Elif posiłek, a później zabiera do domu, gdzie mieszka z żoną. Nurten jest wściekła na męża, że przyprowadził Elif. Stan Melek nie poprawia się, ale za radą lekarzy wraca do domu. Kenan rozpoczyna poszukiwania Elif na własną rękę, rozkleja ogłoszenia o zaginięciu dziewczynki.

Przypadkiem Selim (Emre Kıvılcım) podsłuchuje rozmowę Arzu (Cemre Melis Çınar) z Necdetem (Gürhan Gülbahar). Słowa kobiety wzbudzają jego podejrzenia. Necdet dowiaduje się, że to Veysel (Hasan Ballıktaş) go okradł.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nigdy! (gość)

  Wcale, ona jest niezniszczalna! Będzie i w psychiatryku, i w więzieniu, ale ona jak Feniks z popiołów się odrodzi. Zginie Kenan, Tugce, Melek będzie na aucie , Elif ciagle i ciągle będzie porywana... ot i bajka cała!

  07.07.2018 12:44
 • Kiedy wreszcie Arzu odpowie za wszystko a Kena i Melek i Elif będą razem? (gość)

  Kiedy ?

  06.07.2018 12:58
 • :) (gość)

  "Fajny serial , bo tyle złych rzeczy się dzieje"???? :)))))) Oj , wolałabym , żeby nie! Widać , że widz ma turecką naturę - gdy mnie jest źle , to nich innym będzie jeszcze gorzej....

  05.07.2018 20:50
 • Pomocnik Kapłana (gość)

  Dobry Film Zy Życia Wźięte Tyle Złych Żeczy Się Dzieje To Iedyna Rozrywka Zy Tvp1

  05.07.2018 14:19
 • :) (gość)

  Absolutnie się z tym nie zgadzam!Mamy demokrację i prawo wypowiadania się. Krytyka nie jest zabroniona!Po to są te strony,aby wpisywać swoje odczucia i te pozytywne i negatywne. Nikt nikomu nie broni pisać o tym,co mu się w Elif podoba- ale szczegółowo. Dlaczego obrońcy Eilif tego nie robią tylko się zloszczą na konkretne słowa krytyki?! Opowiadajcie o swoich pozytywnych odczuciach,a oponenci o swoich. Moje nie są na plus.Najslabszy z możliwych scenariusz. Serial miałby sens przy max 200.odcinkach. Aktorzy w większości slabi,ale np.bardzo podoba mi się Selim i nowy aktor,grający Kenana- moim zdaniem gra najlepiej. Tytułowa Elif trochę się rozwinęła,bo do 150.odcinka była sztywna i bez wyrazu.W 755.odcinku poza Melek i Elif nie ma żadnego z aktorów,grających teraz- pouciekali!

  05.07.2018 09:46
 • saga (gość)

  Janusz nie komentuj świadczy to o twojej zerowej kulturze. zostaw komentarze dla siebie, bo jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki

  05.07.2018 08:47
 • Czarna (gość)

  To po co oglądasz nik cię nie zmusza do tego

  05.07.2018 06:59
 • Janusz (gość)

  Droga jedynki Gorszej Hały od tych seriali np Elit już nie mogliście kupić najgłupszy film i prostacki jaki widziałem DNO Żenada.

  05.07.2018 06:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×