"Elif" odcinek 276. Kenan wyznacza nagrodę za odnalezienie Elif! Melek znika z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan postanowił na własną rękę poszukać Elif. Nie jest w stanie przyjąć do wiadomości, że jego córka może nie żyć. Stan Melek wciąż nie jest dobry. Sprawdź, co wydarzy się w 276. odcinku serialu "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 276. we wtorek, 10.07.2018 o godz. 13:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) znowu trafiła w ręce Senola. Dziewczynka przebywa poza domem już bardzo długo, a jej rodzina, nie wie nawet, czy Elif żyje. Wygląda na to, że Melek (Selin Sezgin) postradała zmysły, a Kenan (Volkan Çolpan) wziął sprawę poszukiwań córki w swoje ręce.

Elif znowu w rękach Senola! Czy to się kiedyś skończy?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 276. odcinku serialu "Elif" Elif i Hamit uciekają z domu Senola. Kenan wyznacza wysoką nagrodę za odnalezienie Elif. Melek, nie mówiąc nikomu wychodzi z domu i idzie do kawiarni. Stan kobiety pogarsza się z każdym dniem. Aliye (Aysun Güven) bardzo niepokoi się kondycją Kenana. Prosi o pomoc Selima (Emre Kıvılcım).

Erkut (Umut Ölçer) proponuje Zeynep (Gülçin Tunçok) spotkanie. Dziewczyna, w tajemnicy przed Selimem zgadza się. Pieniądze ze sprzedaży myjni nie wystarczają na spłacenie Necdeta (Gürhan Gülbahar). Veysel (Hasan Ballıktaş) postanawia zdobyć brakującą kwotę, grając w karty.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×