"Elif" odcinek 278. Selim strzela do Necdeta! Zabije go?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się, że Zeynep spotkała się z Erkutem. W wyniku awantury, którą wszczął, Zeynep postanowiła wyprowadzić się z rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 278. odcinku serialu "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 278. w czwartek, 12.07.2018 o godz. 13:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Necdet (Gürhan Gülbahar) powiedział Selimowi (Emre Kıvılcım), że Zeynep (Gülçin Tunçok) spotkała się z Erkutem (Umut Ölçer). Zasugerował, że doszło do schadzki byłych kochanków. Selim wpadł we wściekłość i zrobił ukochanej awanturę, po której Zeynep wyprowadziła się z domu.

Selim dowiaduje się o spotkaniu Zeynep i Erkuta. Dochodzi do awantury! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 278. odcinku serialu "Elif" stan zdrowia Elif (Isabella Damla Güvenilir) znów się pogarsza. Muhsin robi wszystko, żeby jej pomóc. Veysel (Hasan Ballıktaş) przywozi Melek (Selin Sezgin) do swojego domu. Necdet szantażuje go, że jeśli natychmiast nie zwróci pieniędzy, zabije Murata (Batuhan Soncul).

Policja informuje Selima, że wypadek Meliha (İlker Gürsoy) i Elif był skutkiem zamachu. Selim podejrzewa Necdeta. Jedzie do niego, żeby dowiedzieć się prawdy. Dochodzi między nimi do bójki, w trakcie której Selim strzela do Necdeta. Świadkiem zdarzenia jest Gonca (Dilara Yüzer). Kobieta każe Selimowi uciekać, a sama dzwoni po karetkę.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×