"Elif" odcinek 280. Arzu oskarża Goncę o próbę zabicia Necdeta! Elif w złym stanie [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się, że Zeynep spotkała się z Erkutem. W wyniku awantury, którą wszczął, Zeynep postanowiła wyprowadzić się z rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 280. odcinku serialu "Elif"

Multimedia

"Elif" odcinek 280. w poniedziałek, 16.07.2018 o godz. 13:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Necdet (Gürhan Gülbahar) został postrzelony przez Selima (Emre Kıvılcım) w wyniku szarpaniny. Świadkiem wszystkie była Gonca (Dilara Yüzer), która kazała Selimowi uciekać. Ten jednak, dręczony wyrzutami sumienia, postanowił zgłosić się na policję.

Zeynep w ciąży! Selim zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 280. odcinku serialu "Elif" rodzina Selima dowiaduje się, że został aresztowany. Zeynep (Gülçin Tunçok) obwinia się o to, co stało się z Selimem. Uznaje, że w zaistniałych okolicznościach nie może powiedzieć o ciąży. Arzu (Cemre Melis Çınar) oskarża Goncę, że zleciła zabicie Necdeta, żeby zagarnąć jego majątek.

Melek (Selin Sezgin) wciąż nie akceptuje śmierci Elif (Isabella Damla Güvenilir), ma coraz mniejszy kontakt z rzeczywistością. Nurten pastwi się nad Elif. Każe jej prać dywan na zimnie. Wycieńczona dziewczynka mdleje. Znajduje ją Muhsin. Kiraz podsłuchuje rozmowę Arzu i Serdara (Hakan Bozyiğit). Dowiaduje się, że Serdar jest ojcem Tugce (Zeynep Öğren).

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×